• Taze
Aıbote 1 Çift Renk Ahşap bıçak sapı Ölçekler Ahşap Kolları Levhalar Bıçaklar Özel DIY Malzeme Araçları Boş Bıçaklar Takı Yapımı için (120X40X10MM, A)

Aıbote 1 Çift Renk Ahşap bıçak sapı Ölçekler Ahşap Kolları Levhalar Bıçaklar Özel DIY Malzeme Araçları Boş Bıçaklar Takı Yapımı için

₺ 41.97
İşlenmemiş

Malların

COMPOSITE YÜKSEK dereceli KOMPOZİT AHŞAP-Kendi bıçak kulplarınızı ve Mücevherlerinizi oluşturmak için huş ağacı ağacından ve reçineden yapılmış birinci sınıf kompozit ahşap malzeme!. ♦ SON yapılan-Bu renk ahşap bıçak sapı ölçekler ile yüksek yoğunluklu, çevre koruma, aşınma direnci,yüksek mukavemetli, iyi işleme performansı ve solmaz. INSTALLATION SERİN KURULUM ETKİSİ - Bu ahşap saplı malzeme çeşitli kulplarda, Mücevherlerde, el sanatlarında, kompozit yay kulplarında, sapan kulplarında vb. Kullanılabilir.Oyulmuş,oyulmuş,ya da scrimshawed olabilir.Kolay kesme,şekil,parlak bir parlaklık için buff matkap!. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-Bu ahşap bıçak sapı terazileri ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa,bizimle iletişime geçin ve iade edeceğiz veya değiştireceğiz.Aıbote 1 Çift Renk Ahşap Bıçak sapı Ölçekler Ahşap Kolları Levhalar Bıçaklar Özel DIY Malzeme Araçları için Boş Bıçaklar Takı Yapımı YÜKSEK DERECELİ KOMPOZİT AHŞAP-Prim kompozit ahşap malzeme huş ağacı ahşap ve reçine yapılmış oluşturmak için kendi bıçak kolları ve Takı!SERİN KURULUM ETKİSİ - Bu ahşap saplı malzeme çeşitli kulplarda, Mücevherlerde, el sanatlarında, kompozit yay kulplarında, sapan kulplarında vb. Kullanılabilir.Oyulmuş,oyulmuş,ya da scrimshawed olabilir.Kolay kesme,şekil,parlak bir parlaklık için buff matkap!Boyutlar : 120 * 40*10mm 160*50*10mm Paket İçeriği : 2 * pc bıçak kolları.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler