• Taze
Metal Çatı Vidaları: (1000) 10 x 1-1/2 Koyu Kahverengi Altıgen Başlı Sac Çatı Vidası. Kendinden Başlatmalı Metalden Ahşap siding Vidalarına. EPDM Yıkayıcı. Renkli Kafa

Metal Çatı Vidaları: (1000) 10 x 1-1/2 Koyu Kahverengi Altıgen Başlı Sac Çatı Vidası. Kendinden Başlatmalı Metalden Ahşap siding Vidalarına.

₺ 77.85
İşlenmemiş

Malların

#10 Sac ÇATI KAPLAMA VİDALARI.Metal çatı kaplama vidalarımız korozyon direnci için galvanize edilmiştir. 1000 ADET Metalden ahşaba çatı kaplama vidası, uzun ömür için iki parçalı poliüretan ile boyanmıştır.Kutup ahırları, depo ahırları, dükkanlar vb.İçin oluklu çatı ve oluklu siding vidaları.Hex yıkama Başkanı, ÖZEL yıkama mührü ile çatı vida kendi kendine başlayan, çatı contalar, vidalar için panel.KOYU KAHVERENGİ kaplamalı çatı vidası kafası, birçok metal çatı markasıyla yakından eşleşecek şekilde boyanmıştır.Fabral-Koyu Kahverengi; İdeal Çatı-Koyu Kahverengi; Kloeckner Metalleri - Kahverengi; Sert Kirişler - Koyu Kahverengi; Hava Koşullarına Dayanıklı - Koyu Kahverengi.Bu sayfada bulunan üreticilerle hiçbir ilişkimiz yoktur, yukarıdaki üreticilerin tüm hakları ve ayrıcalıkları söz konusu üreticinin mülkiyetindedir.Jake Sales markalı vidalar yukarıdaki metal üreticileri tarafından yetkilendirilmemiş veya onaylanmamıştır.Yukarıdaki bilgiler sadece karşılaştırma amacıyla verilmiştir.Bu metalden ahşaba vidalar, 1-1/2 inç çatı kaplama vidalarının gerekli olduğu herhangi bir metal çatı veya siding projesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır : Çatıyı bir eve, sundurmaya, uçak hangarına, ahıra, direk ahırına, dükkana, ahıra veya eğime monte etmek.Çatı kaplamanıza uyacak en iyi vida rengini seçerken, bilgisayar ekranlarındaki, sac çatı kaplama üretimindeki ve çatı kaplama vidası üretimindeki farklılıkların, sipariş ettiğiniz rengin ve çatı kaplamanızın renginin bir dereceye kadar değişebileceğini lütfen unutmayın.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler