• Taze
Okuyonic Debimetre Sayaç Metre, 6-380 V Kürek Anahtarı HFS-20 Sıvı Su Anahtarı için Otomatik Kontrol

Okuyonic Debimetre Sayaç Metre, 6-380 V Kürek Anahtarı HFS-20 Sıvı Su Anahtarı için Otomatik Kontrol

₺ 90.27
İşlenmemiş

Malların

UZUN HİZMET ÖMRÜ : Bu kürek kontrol anahtarı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun bir süre için nispeten istikrarlı bir performans koruyabilirsiniz.GENİŞ UYGULAMA : Su arıtma sistemi, merkezi klima, su soğutma ünitesi için mükemmeldir.IP54 KORUMA SEVİYESİ : Koruma sınıfı ıp54'tür, mikroswitch temas ömrü 100.000 kata kadardır.AYARLANABİLİRLİK : Akış kontrol değeri ayarlanabilir, tekrar eylem noktası kararlıdır.ÖLÇÜM FONKSİYONU : hattı, su bakır üzerinde korozif etkisi, etilen, etilen glikol ve diğer sıvılar gibi : akan sıvı dinamik durumunu ölçmek için kullanılır.Boru hattı, su bakır üzerinde korozif etkisi, etilen, etilen glikol ve diğer sıvılar gibi : akan sıvı dinamik durumunu ölçmek için kullanılır.Akış hızı ayarlanan değeri aştığında, sıvı tahrik bıçağı ve mikro anahtar, SPDT kontağı bir devreyi bağlayabilir ve diğer devrenin bağlantısını kesebilir.Akış kontrol değeri ayarlanabilir, tekrar eylem noktası kararlıdır.Koruma sınıfı ıp54'tür, mikroswitch temas ömrü 100.000 kata kadar Su arıtma sistemi, merkezi klima, su soğutma ünitesi için mükemmeldir.

Ürün Özellikleri

Model:
HFS-25
Voltage:
6-380V
Control mode:
Paddle 
Switch type:
SPDT
Material:
304 stainless steel body, copper connector,  phosphor bronze bellows
Connector:
1 / 25mm
Max.working pressure:
1.0MPa
Ambient temperature:
0~60℃
Liquid temperature:
-10~100℃(Fluid without icing)
Contact life:
1000000 times
Microswitch Voltage:
220VAC
Microswitch Current:
15A
Weight:
Approx.416g/ 14.7oz
Package List:
1 * Water Flow Switch :
5 * Paddle :
1 * User manual :
Installation method:
1. Open the flow switch :
2. The switch has been set at minimum flow rate. Turn the adjusting screw counterclockwise to increase the flow setting value. :
3. Press the target to check whether the micro switch can work normally. Excessive clockwise rotation of the adjusting screw may to the failure of the flow switch. :
4. After the installation, please press the lever of the flow switch several times to check. If there is no click sound, turn the adjusting screw counterclockwise until there is click sound. :
5. The adjustment screw of lacquer seal is only used for the first time to adjust the state of flow switch. :

Benzer ürünler