• Taze
CHENX1NN Banyo Raf Güçlü Su Geçirmez Banyo Sürgülü Dar Kabine Depolama Dolabı Tuvalet Yuvası Kabine Banyo aksesuarları (Boyut: 40 18 69 cm) (Boyut: 401669 cm)

CHENX1NN Banyo Raf Güçlü Su Geçirmez Banyo Sürgülü Dar Kabine Depolama Dolabı Tuvalet Yuvası Kabine Banyo aksesuarları (Boyut: 40 18

₺ 116.40
İşlenmemiş

Malların

Material Malzeme : ahşap-plastik tahta, sağlıklı ve çevre dostu, su geçirmez ve neme dayanıklı, güçlü taşıma kapasitesi. Clean Kolay temizlenir : içi boş raf, su biriktirmek kolay değil, kuru ve hijyenik, ayrıca temizlenmesi kolaydır. ♦ Kasnak ile : 360° sessiz dönen kasnak, taşıması kolay, ihtiyacınız olan yere yerleştirilebilir. ✔ Yerden tasarruf edin : kapitone raflar, evin boş köşesine yerleştirilebilir, yerden tasarruf sağlar. ♦ 3 katmanlı tasarım : büyük kapasiteli, kozmetik, tuvalet malzemeleri, baharat kutuları, tabaklar, atıştırmalıklar vb. Barındırabilir. Bana malzeme : ahşap-plastik tahta, sağlıklı ve çevre dostu, su geçirmez ve nem geçirmez, güçlü taşıma kapasitesi yorumlar, temizlemesi Kolay : hollow raf, su biriktirmek kolay değil, kuru ve hijyenik, kasnak İle temiz yorumlar için de kolay : 360° dönen sessiz kasnak, taşımak kolay, yer kazanmak yorumlar gerek : kapitone rafları, ev boş köşeye yerleştirilmiş, büyük kapasiteli, kozmetik, ağırlayacak katmanlı tasarım : 3 uzay hızı kurtarıcı olabilir yerleştirilebilir, baharat kutuları, tabak, çerez gibi.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler