• Taze
MİCHELANGELO 16 Picec Bloklu Mutfak Bıçağı Seti, Mutfak için Keskin Siyah Bıçak Seti, Silikon Spatula Turner Seti (Maşa ile 4 Parçalı)

MİCHELANGELO 16 Picec Bloklu Mutfak Bıçağı Seti, Mutfak için Keskin Siyah Bıçak Seti, Silikon Spatula Turner Seti (Maşa ile 4 Parçalı)

₺ 212.40
İşlenmemiş

Malların

Bir Bıçak Set 16 Adet-in -] mutfak bıçağı seti içerir : Şef bıçağı, bıçak seti, bıçak, Ekmek bıçağı, Santoku bıçağı, maket bıçağı, soyma bıçağı Keskinleştirmek çelik , Soyucu, Mutfak makası ve 6 Adet Oyma; profesyonel şef bıçağı aile ve restoranı yemek pişirmek için her ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi yapmak. [Keskin Kesme] Bıçak seti, kesim için hassas kenar ile tasarlanmış yüksek kaliteli Alman paslanmaz çelikten imal edilmiştir, whick dayanıklıdır ve yeniden keskinleştirilmesi kolaydır.Toksik olmayan, yapışmaz kaplama, mutfak bıçaklarının yüzeyini daha dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı hale getirir. [Güzel ve Pratik] Bıçak bloğu setinin akrilik standı düzgün ve zariftir ve şeffaf tasarım, her paslanmaz çelik bıçağı açıkça tanımlamanıza ve istediğiniz bıçağı çekinmeden çekmenize olanak tanır.Dahası, standın alt tasarımı kaymaz ve yerden tasarruf sağlar. [Sağlıklı Mutfak Gereçleri] Bu spatula turner seti, gıda sınıfı silikon malzemelerle birlikte gelir, toksik madde içermez, BPA içermez, sağlıklı yaşamınıza eşlik eder.Lezzetli biftek, krep, hamburger ve salata ile kendinizi şımartın!. [Spatulaları ve Dilleri Eritmez] 600°F'ye kadar yüksek sıcaklık direnciyle, spatula turner'ın eriyip erimeyeceği konusunda endişelenmeden pişirmenin tadını çıkarabilirsiniz.Kaliteli ısıya dayanıklı silikon bulaşık makinesinde yıkamak için de uygundur.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

ProCook Profesyonel X50 Bıçak Seti
  • Taze

ProCook Profesyonel X50 Bıçak Seti

₺ 117.60

Içerir : 3.5 " soyma bıçağı, 5 maket bıçağı, 6 şef bıçağı, 9 ekmek bıçağı, 10 oyma bıçağı ve 10” H x 8 W x 5 D bıçak bloğu.Ayrı olarak satın alınabilir.Ürün y