• Taze
KUAIE Korkuluk Merdiven güvenlik Ağı Siyah Aşınmaya Dayanıklı Naylon Halat Güvenli Net,Balkon, Bahçe, Çocuk Güvenlik Ağı için Renk: 8 cm örgü, Boyut : 2x10 m (6.6x32. 8ft)

KUAIE Korkuluk Merdiven güvenlik Ağı Siyah Aşınmaya Dayanıklı Naylon Halat Güvenli Net,Balkon, Bahçe, Çocuk Güvenlik Ağı için Renk: 8

₺ 54.90
İşlenmemiş

Malların

★MALZEME : Çocuk Güvenlik Ağı Koruyucu halat ağı,dayanıklı,aşınmaya dayanıklı yüksek kaliteli naylon halat ile dokunmuştur. ★FONKSİYONEL KORUMA : Bu dayanıklı Naylon koruma Ağı, korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlar.Çocuklar,evcil hayvan ya da oyuncak güvenliği. ★SAKLANMASI KOLAY : Güvenlik kapıları çocukların güvenliğini korur, orta derecede yumuşak, solması kolay değil, rüzgar ve yağmurdan korkmaz,uzun ömürlü, süper yük taşıyan, sağlam ve dayanıklı,kurulumu kolay,kullanımı ve sökülmesi kolaydır.Kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilir ve saklanabilir. ★UYGULAMA KAPSAMI : Halat ağı,aile balkonları,merdivenler,teraslar,düşme koruma ağları,çocuk yatakları,çocuk oyun alanı güvenlik ağları,dış mekan çitleri,şantiye güvenlik ağları vb.Için uygundur. ★ÖZELLİKLER : Halat ağının kurulumu kolaydır, demir veya ahşap korkuluklara ve pencere koridorlarına bağlanır ve iç ve dış balkonlar için uygundur.12cm örgü,örgü 10cm,9cm mesh Specifications : eğer güvenlik ağı,çeşitli vesilelerle için uygundur,ve kapalı balkona merdiven,stadyumlar,balkon,merdiven,römork,tırmanma tesisleri olarak Kullanılan evcil hayvan ya da bebek oyuncakları tutmak için, falling Product listeden nesneleri önlemek için çitler yapı kullanılır : 1x güvenlik halatı net Notice için : Yürürlükteki diğer boyutları ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçin)özelleştirilebilir 10mm Mesh black Rope kalınlığı nylon Color MARKA : KUAİEProtective net/güvenlik net Safety net malzeme : : : : : Eğer ürün ile herhangi bir sorun bulursanız,bizimle temas kurmaktan çekinmeyin 24 saat içinde size cevap verecektir.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler