• Taze
RUIHGK UAB Blazers Denim Kap Ayarlanabilir Casquettes Beyzbol kovboy şapkası

RUIHGK UAB Blazers Denim Kap Ayarlanabilir Casquettes Beyzbol kovboy şapkası

₺ 48.33
İşlenmemiş

Malların

Kot, Pamuk.Yıkanabilir Boyalı Pamuklu Denim Kumaş (Tek Katmanlı).Cildinizi Zararlı Uv Işınlarından Koruyun Ve Tüm Açık Hava Aktiviteleriniz Sırasında Bu Rahat Beyzbol Şapkasını Giyerek Saçlarınızı Yüzünüzden Ve Gözlerinizden Uzak Tutun.Şık Stil,Beyzbol Şapkası,Golf Şapkası,Kamyon Şoförü Şapkası,Hip Hop Şapkası, Güneş Şapkası Vb.Olabilir. 21.6-23.2 İnç (Çoğu İnsan İçin Uygun).Bu Şapka Çok Güzel Ve Yürüyüş Yapmak, Koşmak Ve Dikkatsizce Giymek İçin Harika.Unisex Rahat Rahat Ve Dayanıklı Hip Hop Tarzı.Rahat,Spor,Hip-Hop Sporları,Sokak Dansçısı,Plaj Aktiviteleri İçin Uygundur.Denim Kovboy Şapkamız %100 Pamuklu Kottan Yapılmıştır.Hafif ve Durable.It Sevgiliniz, Aileniz, Arkadaşlarınız Ve İş Arkadaşlarınız İçin İyi Bir Hediye, Ona Aşık Olacaklar.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Roxy Sonraki Seviye Beyzbol Şapkası
  • Taze

Roxy Sonraki Seviye Beyzbol Şapkası

₺ 84.00

%100 Pamuk.İthal.Ayarlanabilir kapatma.Sadece El Yıkama.Kumaş : Pamuk dimi örgü kumaş.İnşaat : Ayarlanabilir arka kapatma.Vizör / Ağız : Kavisli vizör.Yuvarlak metal ROXY plak.

MTVQIZ kadın Kovboy
  • Taze

MTVQIZ kadın Kovboy

₺ 34.98

%100 Pamuk.Toka kapatma.Kumaş Kalınlığı Orta, Kapağı Gövde Tek kat Kumaş, İç, Klasik Bükme Ağzına kadar Şapka, Hale, Keskin, BEN, Dört Mevsim Kullanılabilir, Havalandırma D