• Taze
ZaıQu Yüksek Sıcaklık Dayanımı Su Geçirmez Bant Alüminyum Folyo Kalınlaşmak Butil Bant Duvar Çatlak Çatı Kanalı Onarım Yapışkan Bant Ev Sıhhi Tesisat Aracı Tamir (Renk : 1mm, Boyutu: 5 cm)

ZaıQu Yüksek Sıcaklık Dayanımı Su Geçirmez Bant Alüminyum Folyo Kalınlaşmak Butil Bant Duvar Çatlak Çatı Kanalı Onarım Yapışkan Bant

₺ 98.10
İşlenmemiş

Malların

Çok fonksiyonlu bant,kullanımı kolay.Daha kalın bant, daha viskoz ve daha uzun ömürlü.Duvar çatlaklarını onarın ve çatıyı su yalıtımı için kullanın.Pürüzsüz yüzey bandı yüksek yansıtıcılığa sahiptir ve daha termal olarak yalıtılmıştır.Alüminyum folyo malzeme, çizilmeye korkmayan, anti-sürtünme, yüksek sıcaklık dayanımı.Not : 1. İnşaat yüzeyinin kuru olduğundan emin olun.2. İnşaat yüzeyinde, bandın viskozitesini etkileyecek hiçbir yabancı madde olmamalıdır.3. Bant, su geçirmezlik etkisini etkilemeyecek kadar dardır.4. Suyun arkasında kullanılamaz, düşecektir.5. Sızıntı noktasını bulmak için çatı su yalıtımı, hiçbir etkiden sorumlu değildir.Özellikler : Şartname : Renk : gümüş Boyut : W5cm*L1m*h1mm Ağırlık : 100g Malzeme : Alüminyum Folyo+Bütil Paket İçeriği : 1*Bütil alüminyum folyo bant.

Ürün Özellikleri

Color:
silvery
Size:
W5cm*L1m*H1MM
Weight:
100G
Material:
Aluminum Foil+Butyl
Package Included:
1*Butyl aluminum foil tape :

Benzer ürünler