• Taze
ZaıQu Alüminyum Folyo Butil Lastik Bant Yüksek Sıcaklıklar Süper Güçlü Yapıştırıcı Su Geçirmez Onarım Bant Duvar Çatlak Çatı Kanalı Onarım Ev Sıhhi Tesisat Aracı Tamir (Renk: 1 M)

ZaıQu Alüminyum Folyo Butil Lastik Bant Yüksek Sıcaklıklar Süper Güçlü Yapıştırıcı Su Geçirmez Onarım Bant Duvar Çatlak Çatı Kanalı Onarım

₺ 39.93
İşlenmemiş

Malların

【Mükemmel Performans】 Alüminyum butil süper su geçirmez conta koli bantımız 5 CM * 1m'dir; Çalışma Sıcaklığı : -40 ℃ ila 248℃, sızıntıyı 30 yıl boyunca etkili bir şekilde yaşlanma direncini durdurun. 【Dayanıklı Malzeme】 Ağır Hizmet daha iyi bir sızdırmazlık sonucu ve daha uzun servis süresi sağlar. 【Yaygın Uygulama】Çatı sızıntıları, pencere sızdırmazlığı, RV tente, oluklar, iniş boruları, tekneler, kişisel deniz taşıtları, kanolar, dış mekan ekipmanları, mobil evler, RV'NİN serin bir yerde saklanması için uygundur place.No ekstra Su Geçirmez Kaplama yapmanız gerekiyorsa, KOLAY ve verimli olduğunu göreceksiniz. 【Güvenle Satın Alın】Kaliteye olan bağlılığımızın yanındayız.Ürünle ilgili herhangi bir sorun, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Elimizden memnuniyetiniz için size yardım etmeye çalışacağız.Yüksek kaliteli ürün ve hizmet önceliğimizdir.Paket içeriği : 1 x Alüminyum Su Geçirmez Onarım Tape Note : Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık effect Please izin 1-3 cm sapma nedeniyle manuel measurement How kullanmak için?1. (Önemli) temel yüzey Temiz, emin yüzey temiz ve kuru uygulama önce.2. İstenilen taban boşluğunun genişliğini hizalayın ve uygun boyutu seçin, Serbest bırakılan filmi soyun.3. Bant tamamen yüzeye yapışana kadar bütil sızdırmazlık maddesini tekrar tekrar bastırın, Bütil bandı bir bıçakla kesin.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler