• Taze
Silikon Sünger Tutucu-Mutfak Lavabo Organizatörü Caddy-Bulaşık Süngeri için Depolama Tepsisi-Sabun Tepsisi-Yıkayıcı-Çok Amaçlı Kullanım 9.7x 5.9 (Gri)

Silikon Sünger Tutucu-Mutfak Lavabo Organizatörü Caddy-Bulaşık Süngeri için Depolama Tepsisi-Sabun Tepsisi-Yıkayıcı-Çok Amaçlı Kullanım

₺ 38.97
İşlenmemiş

Malların

kitchen【Depolama Artefaktı】 kitchen Mutfak alanını temiz ve düzenli hale getirmek için fırçalar, süngerler ve deterjan entegre edilmiştir Depolama artefaktı : mutfak alanını temiz ve düzenli hale getirmek için fırçalar, süngerler ve deterjan entegre edilmiştir. SANITARY【SIHHİ TUTUN】 : Bu mutfak lavabosu caddy, mutfağınızın genel temizliğini artıracak ve kirli suyu mutfağınızdan uzak tutacaktır. utensils.It benzer şekilde, iyi havalandırma ve sonuç olarak aletlerinizin daha hızlı kuruması için içi boş taban tasarımına sahiptir. melting 【%100 Anti-erime】 : Esnek silikondan yapılmış mutfak lavabosu sünger tutucusu.Herhangi bir bükülme orijinal şekline geri döndürülebilir, Lavabo caddy'sinin suya temas etmesini önlemek için yükseltilmiş sırtlı drenaj tepsisi. 【Çok Yönlü Kullanımlar】 : Mutfak, banyo, çamaşır odası veya lavabolar tarafından kullanılabilir ve ayrıca sıcak aletlerle kullanım için 250°C'ye kadar ısıya dayanıklıdır. Guarantee【Garanti】 : bu lavabo caddy gelecek yıllar için size iyi hizmet edecektir.Bu lavabo caddy kalitesi garanti edilmiştir 30 gün para iade ve 3 yıl garanti ile müşteri hizmetleri.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler