• Taze
Çapraz Dikiş Kitleri, Awesocrafts Baykuş Hayvanlar Kolay Desenler Çapraz Dikiş Nakış Kiti Malzemeleri Noel, Damgalı veya Sayılan (Baykuş, Damgalı)

Çapraz Dikiş Kitleri, Awesocrafts Baykuş Hayvanlar Kolay Desenler Çapraz Dikiş Nakış Kiti Malzemeleri Noel, Damgalı veya Sayılan (Baykuş,

₺ 28.47
İşlenmemiş

Malların

✔ Kolay ve Eğlenceli : Her yaş, yeni başlayanlar, çocuklar, yetişkinler veya gelişmiş dikişçiler için mükemmeldir.Awesocrafts DIY çapraz dikiş kiti, önceden sıralanmış pamuk ipliği, en kaliteli kumaş(2 seçenek), iğneler ve ingilizce talimatları içerir. ♦ Damgalı Seçenek : 11 CT, 39 × 27 cm / 15.4×10.6 inç.Basılı fabric.NO ızgaralar çizmeniz gerekiyor. suda çözünür mürekkeple kumaş üzerine %100 doğru desenler önceden basılmıştır, bu da kolayca yıkanabilir. Option Sayılan Seçenek : 14 CT, 31×21 cm/12.2×8.3 inç.Geleneksel çapraz dikiş kiti ile tam eğlenceli, HİÇBİR desenler beyaz tuval üzerine önceden basılmış.Orta derecede çapraz dikiş deneyimi olan biri için uygundur. NOTE NOT : Gereksiz sorunları önlemek için damgalı ve sayılan seçenekleri karıştırmayın.Fiziksel fotoğraf çerçeveleri olmadan.Boyut son derece küçük ölçüm hatalarına sahip olacaktır. Awesocrafts tescilli ticari markasıdır . "Ben" ile kesinlikle harika el sanatları!.Çapraz dikiş, bir resim oluşturmak için kiremitli, raster benzeri bir desende X şeklinde dikişlerin kullanıldığı bir dikiş şekli ve popüler bir sayılan iplik nakış şeklidir.Awesocrafts Çapraz dikiş Kiti, birkaç gün içinde hızlı bir şekilde tamamlanabilen veya haftalar ve aylar boyunca bir seferde biraz keyif alınabilen rahatlatıcı bir el sanatları formudur.Yüksek kaliteli ve çevre dostu kitimiz Ev Dekorasyonu, Grup Etkinliği, Hediye Fikri veya Rahatlama olarak harika!Pakette Ne Var? ***** Kalın Kumaş * * * * * İğneler * * * * * Yeterli İplik * * * * * Takip Etmesi kolay İngilizce Talimatlar İpuçları : * Farklı müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan iki kumaş seçeneği sunuyoruz. * Damgalı Seçenek için, çapraz dikiş kumaşına basılan renkli desen ve ızgara çizgileri, nakış işini bitirdikten sonra yıkanması çok kolaydır.Suda çözünür baskı boyası kullandığından, lütfen bitirmeden önce ıslatmayın. * Damgalı Seçenek için, nakış işini bitirdikten sonra temizlemek için 10-30 dakika ılık suyla ıslatın. * Işık ve ekran nedenleri olarak, gerçek nesne ile biraz renk farkı olabilir.Umarım sorun olmaz. * Normal kullanım için yeterli iplik sağlıyoruz.İpliğiniz biterse, neredeyse yerel süpermarkette bulabilirsiniz.Değilse, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin. * Herhangi bir isteğiniz varsa, tereddüt etmeden Mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin!.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler