• Taze
Gocheaper Uğur Böceği DİY Elmas Boyama Ucuz, Nakış Resimleri Resimleri Sanat Zanaat Tam Dekor Boyama Ev Duvar Dekor için (30X30 cm, Renkli)

Gocheaper Uğur Böceği DİY Elmas Boyama Ucuz, Nakış Resimleri Resimleri Sanat Zanaat Tam Dekor Boyama Ev Duvar Dekor için (30X30 cm, Renkli)

₺ 20.97
İşlenmemiş

Malların

Paket içeriği : 1 ADET yağlıboya tuval 1 adet taş plaka 1 adet kalem aracı 1 set elmas boncuk. iyi bir dövüşten sonra, boşluğun geri kalanı karşılık gelen elmas sembollerini yapıştırır. Karşılık gelen renk kodlu kelepçeye göre karşılık gelen reçine kakmalı elmaslar 5.accessories mor elmas boyama aksesuarları vintage elmas boyama kedi elmas boyama çiçekler kristal elmas boyama çocuklar için elmas boyama new york elmas boyama elmas çizim lab elmas boyama resimleri kalp elmas boyama kızlar için.Mozaikler ve sayılara göre boya ile aynı konsepte dayanan elmas boyama, ışıldayan bitmiş tasarımlar için renkli tasarımlar ve desenler oluşturmak için küçük "elmas benzeri" reçine rhinestones yönlerini kullanır. painting Elmas boyama, genç ve yaşlı zanaatkarlar ve resim hayranları için kolay ve keyifli bir aktivitedir. hours Sanat eserinizde saatlerce sanatçı olmanın keyfini çıkarın ve ışıltılı bir çalışma ile bitirin. Painting DIY boyama reçine payetler ile boyanacak,reçine payetler benzersiz parlaklık göz kamaştırıcı, ışıkta parlayan, şu anda en popüler DIY dekorasyon.It sadece haddelenmiş bir tuval.Miktar : 1 DİY boyama, yaratıcı, reçine reçine ile pul, pul benzersiz göz kamaştırıcı göz kamaştırıcı reçine, ışıkta parlayan, : elmas +tuval Adımları : 1 oturma odanıza Mükemmel dekore edilmiş veya farklı bir dekor Malzemesi maçı için Yatak Odası en popüler DİY dekorasyon Zenginlik ve iyi şanslar elmas nakış ev dekorasyonu var.Farklı dekorasyon stiline uyacak şekilde oturma odanızı veya yatak odanızı dekore etmek için mükemmeldir. Kutuyu açın ve elmas çekme özel araçlarını kontrol edin. Kodlama sırasına göre düzenlenmiş reçine elmas rengini görüntüleyin. Çizimler üzerinde iyi bir figür kesmek için, yukarıdaki malzemenin düzlemine monte edilmiş sıralanmış diziyi tutun.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler