• Taze
EV aydınlatma 66ft Noel dekoratif Mini ışıkları, 200 LED yeşil tel peri yıldızlı dize ışıkları takın, 8 aydınlatma modları, kapalı açık noel ağacı düğün parti dekorasyon için (mor)

EV aydınlatma 66ft Noel dekoratif Mini ışıkları, 200 LED yeşil tel peri yıldızlı dize ışıkları takın, 8 aydınlatma modları, kapalı açık

₺ 50.97
İşlenmemiş

Malların

Aydınlatma modlarını değiştirmek için transformatör üzerindeki yuvarlak düğmeye basın. İlk LED ışığına adaptör : 17ft. farklı durumlara, duygulara, tatillere, festivallere vb.Her Noel lambasının uçtan uca bağlantısı vardır, daha geniş bir aralığı aydınlatmak için birlikte 4 sete kadar bağlayabilirsiniz. Yüksek parlak ve ışık yoğunluğu, iyi ısı dağılımı, düşük ışık çürümesi ve sizin için romantik bir yaşam yaratın.Mükemmel için ev, yatak odası, duvar, bahçe, ayıklayacaktır, parti, Noel dekorasyon.US standart çıkış, voltaj 110 V.Farklı durumlar, ruh halleri, duygular, tatiller, festivaller, yıldönümleri vb.İç ve dış mekan dekorasyonları için mükemmeldir. 29 V alçak gerilim yeşil tel dize ışıkları, saatlerce aydınlatıldıktan sonra düşük sıcaklık durumunda kalabilir, güvenliği sağlayabilir ve en üst düzeye çıkarabilir.Özellikler : İşık Rengi : Mor LED Miktarı : 200 LED ışıklar Dize : 66ft Lider Hattı : 17ft Toplam Uzunluk : 83ft 66ft Noel dize ışıkları ile 200 Mor bireysel LED ampuller.Güç açmak için doğrudan takın ve fişini çekin ve off.Hafıza fonksiyonu ile, gücü kestikten sonra son ayarı otomatik olarak hatırlayın, tekrar sıfırlamaya gerek yok.66ft Noel dize ışıkları ile 200 mor bireysel LED ampuller.Toplam uzunluk (ışıklar dize ve lider hattı : 83ft. Uyacak 8 aydınlatma modu. 29 V alçak gerilim yeşil tel dize ışıkları, saatlerce aydınlatıldıktan sonra düşük sıcaklık durumunda kalabilir, güvenliği sağlayabilir ve en üst düzeye çıkarabilir.

Ürün Özellikleri

Length:
66ft

Benzer ürünler