• Taze
JUSTQIJUN 6 Adet Paspas Bezi Kiti Proscenic İçin Fit M7 Pro Robot Süpürge Süpürgesi Robotik Süpürge Parçaları İçin Fit paspas (Renk: Mavi)

JUSTQIJUN 6 Adet Paspas Bezi Kiti Proscenic İçin Fit M7 Pro Robot Süpürge Süpürgesi Robotik Süpürge Parçaları İçin Fit paspas (Renk:

₺ 67.02
İşlenmemiş

Malların

Paspaslarımız ahşap, fayans ve taş zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır.Herkes için bir tane olanlar için mükemmeldir, böylece son bezin durmadan temizlenmesini değiştirebilir ve bekleyebilirsiniz. 1.yüksek kalite. 2. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, daha dayanıklı. 3. Rutin bakımın bir parçası olarak kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. 4. Paspas bezi güçlü bir kalıcı temizleme gücüne sahiptir ve zemindeki ayak izlerini kolayca işleyebilir.Bu dükkan ağırlıklı olarak ev dekorasyon ürünleri ile ilgilenir, kalite güvenilirdir, satın almak için dükkana girebilirsiniz Renk : Gri Malzeme : kumaş Boyut : 305 x 115 mm Paket içeriği : 6 x mopon Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler