• Taze
HASMX 1.5 İnç Kesme Kılavuzu Tarak 3179 Saç Düzeltici/Kesme Guard Tarak Kılavuzu Tarak Wahl için Saç Düzelticiler ve Makaslar # 12 Yedek Kesme Kılavuzu Tarak (1-Pack)

HASMX 1.5 İnç Kesme Kılavuzu Tarak 3179 Saç Düzeltici/Kesme Guard Tarak Kılavuzu Tarak Wahl için Saç Düzelticiler ve Makaslar 12 Yedek

₺ 44.97
İşlenmemiş

Malların

Bu Yepyeni – Kullanılmayan Kesme Kılavuzu Tarağı. 1.5 " Kesme Uzunluğu.Parça Numarası 3179. Uyumlu Model : # 12. Tüm Tam Boy Wahl Saç Kesme Makineleri ve Saç Kesme Makineleri için uygundur.Ambalaj miktarı, resimde gösterildiği gibi bir (1) Kılavuz Tarak içerir.Hasmx'in her Ürünü 30 günlük Para iade ve 18 Aylık sorunsuz garantiden yararlanacak.Wahl # 12 için Yedek Kesme Kılavuzu Tarak 1.5 İnç 3179 Tipi : Kılavuz Tarak.Uygulama : Saç Düzeltici, Kesme Makinesi.Renk : olarak resim gösterir.Parça Numarası 3179. Uyumlu Model : # 12. 1.5 " Kesme Uzunluğu.Tüm Tam Boy Wahl Saç Kesme Makineleri ve Saç Kesme Makineleri için uygundur.Ambalaj miktarı, resimde gösterildiği gibi bir (1) Kılavuz Tarak içerir.Hasmx'in her Ürünü 30 günlük Para iade ve 18 Aylık sorunsuz garantiden yararlanacak.Modelinize uyup uymadığından emin değilseniz, lütfen bize e-posta gönderin-Modellerinizi ve seri numaranızı içerir.Not - Bu bir satış sonrası yedek Parça.Herhangi bir marka adı yalnızca uyumluluk göstermek amacıyla kullanılır.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler