• Taze
FitTech Bilezikler Kadınlar ve Erkekler için Ayarlanabilir Giyilebilir Bilek ve Ayak Bileği Ağırlıkları Egzersiz, Yoga, Kardiyo Eğitimi, Koşu, Dans, Pilates, Yürüyüş, Ev Egzersizleri, 2 Set (Her Biri 1.2 lb)

FitTech Bilezikler Kadınlar ve Erkekler için Ayarlanabilir Giyilebilir Bilek ve Ayak Bileği Ağırlıkları Egzersiz, Yoga, Kardiyo Eğitimi,

₺ 57.03
İşlenmemiş

Malların

Geleneksel bilek ağırlığının bağlanma kuvveti güçlü değildir, egzersiz sırasında düşmesi kolaydır, bu da çirkin olur2. 【Cilt Dostu Güvenlik】 Dayanıklı ve yüksek kaliteli silikondan yapılmış, yumuşak konfor sağlar, temizlenmesi kolay, su geçirmez, kokusuzdur. Her bir bilezik çifti 2,4 lb(1080g), tek bir bileklik 1,2 lb(540g) ağırlığındadır ve tek bir bileklik 8 adet silikon bloktan oluşur. 【Rahat Uyum】 Bilek ve ayak bileği kayışlarının giyilmesi, çıkarılması ve dahil edilmesi kolaydır, Ev egzersizlerinde, yürüyüşlerde, koşularda, temel antrenmanlarda, çapraz antrenmanlarda, aerobiklerde, spor salonunda ve diğer birçok fitness antrenmanında yaygın olarak uygulanabilir.Günlük yaşamda uyumunuza ve ruh halinize uyacak şekilde bu eğlenceli renk bantlarına sahip Fit Tech Bilezikler. 【Moda Tasarımı】 Ayarlanabilir ağırlıklar bilezik tokaları moda ve benzersiz bir tasarıma sahiptir, Günlük yaşamda ruh halinize ve kıyafetinize uygun bir renk yelpazesi, Aileniz, Sevgililer Günü, Noel hediyesi, Yeni Yıl hediyesi gibi fitness meraklısı arkadaşlarınız için ideal bir hediye.Egzersiz, daha fazla nefes sırasında sürgülü önlemek için içi tekstüre var.Fit Tech ayarlanabilir bilek ve ayak bileği ağırlıkları, herhangi bir antrenmana kolayca ve rahat bir şekilde dahil edilmek üzere tasarlanmıştır ve aynı zamanda antrenmanlarınıza direnç katmanın şık bir yolunu sunar, Herhangi bir aktiviteyi kalori yakmanıza dönüştürmek, dayanıklılığınızı artırmak ve kas iyileşmesini iyileştirmek için kullanılabilir. Yüzey tabakası organik silikajelden yapılmıştır, cilt dostu, su geçirmez, ter geçirmez, Koku geçirmez ve temizlenmesi kolay bilezik yumuşak konforunu sağlar4. Yerleşik nesne kum, ağır ve çirkin, sarsacak ve hareketi etkileyecektir3. Kollarını güçlendirmek için yeni bir yol ve bacakları direnç egzersiz kas ve fat5 yakmak. Dahili çelik blok, orta ağırlık, güzel ve şık, sizinle birlikte giyilebilir, güçlü ve sağlam, egzersizinizin rahat ve kolay olmasına izin verin3. 【Tamamen Ayarlanabilir】 Tamamen ayarlanabilir atletik elastik kemer ve ultra güçlü velcro, bantları çeşitli boyutlarda kollarınız ve bacaklarınız için mükemmel bir uyum sağlar ve yüksek kaliteli dikiş ve malzemeler zamanla dayanacak, Hantal değil, düşmesi kolay değil. Bilekliğin yüzey katmanının dikiş kalitesi düşüktür, ipliğin açılması kolaydır ve iç içerikler geleneksel bilekliklerden farklı olarak sızacaktır, Fit Tech yeni tasarım bilek ağırlıkları : 1.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler