• Taze
BEYAZ PAMUKLU KARTLAR Bu Yılın 7. Bakır Yıldönümü Anıları, Kart ve Hafıza Kitabı, Parıltı ve Kelimeler, 27x30x4 cm

BEYAZ PAMUKLU KARTLAR Bu Yılın 7. Bakır Yıldönümü Anıları, Kart ve Hafıza Kitabı, Parıltı ve Kelimeler, 27x30x4 cm

₺ 123.21
İşlenmemiş

Malların

Bu Yılın güzel el yapımı 7. Bakır Yıldönümü Anıları, Parıltı ve Kelimeler, kart ve hafıza kitabı.Spiral ciltli, kitabın genişlemesine ve kartpostallar ve diğer özel anılarla doldurulmasına izin verir.Yaklaşık 40 boş sayfa içerir ve kapaklı beyaz bir hediye kutusunda sunulur.El muhteşem diamantes ve ışıltılı parıltı ile tamamlandı.Özel gününüz için mükemmel bir hediye.Ürün Açıklaması Bu Yılın çarpıcı 7. Bakır Yıldönümü Anıları, Parıltı ve Kelimeler, yaklaşık 40 boş sayfa içeren kart ve hafıza kitabı.Spiral ciltli, kitabın genişlemesine ve kartpostallar ve diğer özel anılarla doldurulmasına izin verir.Kapaklı beyaz bir hediye kutusunda sunulur.Beyaz Pamuklu Kartlar el yapımı bir kartpostal ve hediye şirketidir.White Cotton Cards'daki tüm Kartlar ve Hediyeler Birleşik Krallık'ta ayrı ayrı el yapımıdır ve bizden satın aldığınız her ürünü gerçekten benzersiz kılar ve tıpkı sizin gibi, bu ekstra bit special.At Beyaz Pamuklu Kartlar çalışmalarımızla gurur duyuyoruz ve her ürünü mükemmel hale getirmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.Her vesileyle hizmet veriyoruz ve daha fazlası için geri gelmenizi sağlamak için sürekli yeni aralıklar tasarlıyoruz.Set İçerir : 1x Kart ve Hafıza Kitabı1x Kutu ve Kapak.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Şahsen Yanlış-Parti Kart Oyunu
  • Taze

Şahsen Yanlış-Parti Kart Oyunu

₺ 86.01

Oyuncuların En Uygun Uygunsuz Cevabı Bulmaya Çalıştığı Yetişkin Parti Oyunu.Oyun Tasarımı, Tekrarlanan Oyunlardan Sonra Kişisel Olarak Yanlış Olanın Komik Kalmasını Sağlar.

12° Buz-Ducer Dönüştürücü
  • Taze

12° Buz-Ducer Dönüştürücü

₺ 123.39

Ürün Tipi : Spor Malzemeleri.Menşei : Çin Ülke.Ürün Paket Ağırlığı : 1.0£.Ürün Paket Boyutları : 18.034 L X 14.478 W X 7.366 H (Cm).Buz ördekleri, balıkçıların buz balı