• Taze
JUSTQIJUN 6 Pcs Paspas Bezi Kiti Fit İçin Proscenic M7 Pro robotlu süpürge Süpürgesi Robotik elektrikli süpürge Parçaları paspas (Renk: Mavi)

JUSTQIJUN 6 Pcs Paspas Bezi Kiti Fit İçin Proscenic M7 Pro robotlu süpürge Süpürgesi Robotik elektrikli süpürge Parçaları paspas (Renk:

₺ 68.04
İşlenmemiş

Malların

Paspaslarımız ahşap, fayans ve taş zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır.Herkes için bir tane olanlar için mükemmeldir, böylece son bezin durmadan temizlenmesini değiştirebilir ve bekleyebilirsiniz. 1.100 % marka yeni ve yüksek kaliteli. 2. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, daha dayanıklı. 3. Rutin bakımın bir parçası olarak kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. 4. Paspas bezi güçlü bir kalıcı temizleme gücüne sahiptir ve zemindeki ayak izlerini kolayca işleyebilir.Bu dükkan ağırlıklı olarak ev dekorasyon ürünleri ile ilgilenir, kalite güvenilirdir, satın almak için dükkana girebilirsiniz Renk : Gri Malzeme : kumaş Boyut : 305 x 115 mm Paket içeriği : 6 x mopon Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Winco Çift Hızlı Tren, 42 İnç
  • Taze

Winco Çift Hızlı Tren, 42 İnç

₺ 149.10

Winco ürünleri bir mutfağın yüksek taleplerini karşılamak için üretilmiştir.Güvenilir ve güvenilir.Winco ürünleri tezgahtan mutfak gereçlerine ve yemek hazırlama malzemelerin

Şahsen Yanlış-Parti Kart Oyunu
  • Taze

Şahsen Yanlış-Parti Kart Oyunu

₺ 86.01

Oyuncuların En Uygun Uygunsuz Cevabı Bulmaya Çalıştığı Yetişkin Parti Oyunu.Oyun Tasarımı, Tekrarlanan Oyunlardan Sonra Kişisel Olarak Yanlış Olanın Komik Kalmasını Sağlar.