• Taze
209925 Doğrudan Fabrika Tamir Takımları Onarım Yedek parça SIM Kart Tepsi + Mikro SD Kart Tepsi Samsung Galaxy A71 / A715 (Siyah) Cep Telefonu Yedek parçaları (Renk: Siyah)

209925 Doğrudan Fabrika Tamir Takımları Onarım Yedek parça SIM Kart Tepsi + Mikro SD Kart Tepsi Samsung Galaxy A71 / A715 (Siyah) Cep

₺ 167.40
İşlenmemiş

Malların

Gönderi geldiğinde,lütfen önce paketin iyi durumda olup olmadığını kontrol edin, sonra lütfen açın.Tüm akıllı telefon yedek parçaları gönderilmeden önce %100 tek tek test edilir, lütfen kurulumdan önce tekrar test edin.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aldıktan sonra bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Test sırasında herhangi bir sorun bulursanız, lütfen onay için bize resim gönderin.Size bazı önerilerde bulunacağız.Samsung Galaxy A71 / A715 için SIM Kart Tepsisi + Mikro SD Kart Tepsisi (Siyah).Cep telefonu aksesuarlar Imobil telefon aksesuarlarıyüksek kaliteli smartphone onarım aksesuarlarıön kırık one1 için yedek parçalar. Samsung Galaxy A71 / A715.2 için SIM kart tepsisi + Mikro SD kart tepsisi. Kırık veya çalışamaz olanı değiştirin.3. Her madde göndermeden önce iyi durumda kontrol ve olmuştur.4. Tamamen zinde ve çalışıyor.5. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Yedek parçaların değiştirilmesi sırasında neden olabileceğiniz cep telefonunuzda/cep telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler