• Taze
Bebek Tavşan Toddler Şekerleme Mat, çocuk oyun matı PP Pamuk Oyunu Battaniye Kalınlaşmak Bebek Emekleme Halı Battaniye Uyuklayan için Kreş Okul Öncesi Anaokulu Uyuyor Uyku (Mat)

Bebek Tavşan Toddler Şekerleme Mat, çocuk oyun matı PP Pamuk Oyunu Battaniye Kalınlaşmak Bebek Emekleme Halı Battaniye Uyuklayan için

₺ 198.27
İşlenmemiş

Malların

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【Yumuşak Rahat ve Renkli】 Okul Öncesi, Anaokulu veya Anaokulu için olsun, bu şekerleme matı 2 ila 6 yaş arası çocuklar için mükemmel bir arkadaş olacaktır. Yumuşak ve peluş battaniye, bebeğinizin yatakta ev gibi hissetmesini sağlayacaktır.Çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu dinlenmeyi, onlar için özel olarak tasarlanmış bir şekerleme matı ile almasına yardımcı olun. 【Yumuşak Rahat ve Renkli】 Okul Öncesi, Anaokulu veya Anaokulu için olsun, bu şekerleme matı 2 ila 6 yaş arası çocuklar için mükemmel bir arkadaş olacaktır. Yumuşak ve peluş battaniye, bebeğinizin yatakta ev gibi hissetmesini sağlayacaktır.Çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu dinlenmeyi, onlar için özel olarak tasarlanmış bir şekerleme matı ile almasına yardımcı olun. Kuşkusuz rahatlığı ve Konforu bir Özelliği toplaması tasarım mat kolay seyahat için izin verir.İyi bir tavşan görünümü bebekleri çekebilir ve duygularını yatıştırabilir. 【Yüksek Kalite ve Kolay Bakım】 Çevre dostu malzemelerden yapılmış, yumuşak ve cilt dostu ve kullanımı rahattır.Bu yüksek kaliteli malzeme nefes alabilir, solmaya karşı dayanıklı ve doğaldır hypoallergenic.It çocukların ihtiyaç duydukları dinlenmeye yardımcı olmak için rahatlatıcı ve sakinleştirici bir uyku ortamı yaratır. 【Geniş Uygulamalar】 Bu tip büyük bebek paspası, üç yaşın altındaki bebekler için mükemmeldir old.It oturma odasına bebeğin oynaması için emekleme matı olarak yerleştirilebilir, bebek için uyku matı olarak odaya yerleştirilebilir veya bebek yastığı olarak açık havada yerleştirilebilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Çocuk oyun matı Malzeme : Bez Dolum : PP Pamuk Uygulanabilir Yaş : Bebek az üç yaşında Uygulanabilir Senaryolar : Oturma odası, odası, açık, vb.Paket listesi : 1 x çocuk oyun matı.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler