• Taze
Bu çocuk Binmek-on Oyuncaklar Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Uygun 1-6 yaşındaki Çocuk Çoklu Modları Ebeveyn Kontrolü Çocuk Doğum Günü Hediyeleri Yılbaşı Hediyeleri Üç Tekerlekli Bisiklet Bebek (Renk : Mavi)

Bu çocuk Binmek-on Oyuncaklar Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Uygun 1-6 yaşındaki Çocuk Çoklu Modları Ebeveyn Kontrolü Çocuk Doğum Günü

₺ 945.78
İşlenmemiş

Malların

▲ [3'ü 1 arada] : Çoklu modlarda 3 tekerlekli bebek arabası.1-6 yaşındaki bebeği daha uzun süre oynayabilirsiniz (araba + yürüteç + bisiklet, 3'ü 1 arada). wear [aşınmaya dayanıklı lastik tasarımı : bebek arabasının aşınma direnci, şok emici lastik, istikrarlı ve güvenli, egzersiz, bebeği güvenli bir şekilde taşımak ve bebeğin kas gücünü arttırmak. folding [katlanır] : üç tekerlekli bebek arabası Çocuk üç tekerlekli bisiklet, 1 ila 6 yaş arası bebeği kullanabilir, kolay katlanabilir, taşınabilir basittir ve annelerin bebeği yürümesi için yararlıdır. [[kaymaz ayak pedalı] : Çocuk arabası kaymaz pedal, güvenli sürüş, 2 yaşından büyük çocuklar için uygun, daha fazla bebeği korumak için. adjustable [ayarlanabilir atıcı] : Bebek arabası, üç tekerlekli bisikletin yönünü kontrol etmek için kullanılabilen bir itme çubuğu "arabası"na sahiptir.Annenin bebeği iterek dünyayı keşfetmesi çok kolaydır. ● çocuklar için üç tekerlekli bisikletimiz, 1 yaş arası çocuklar için üç tekerlekli bisiklettir; 1-5-year-old.In çocuk kontrol modu, çocuklar kendi keşfetmek için world.It maceraları için eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunar.Ürün Adı : çocuklar için üç tekerlekli bisiklet.Ürün boyutu : 66.5 * 89 cm.Önerilen yük kapasitesi : 20 kg'a kadar.Ürün rengi : mavi, pembe.Ürün Malzemesi : yüksek karbonlu çelik çerçeve, PP / ABS plastik.Depolama Yok sepeti : Evet.Tekerlek tipi : Serbest şişirilebilir form tekerleği.Ürün özellikleri : hafif, şok emme, katlanabilir, aşınma direnci.Yaş : 5 ay-6 yaşındaki bebek.Bir model var : Evet. Service We profesyonel bir iştir company.To satış sonrası servis sağlayın.Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki adrese bir e-posta gönderin : China.As en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz. products Feedbackürünlerimizden memnunsanız, tamamlayın ve lütfen bize gerçek geri bildiriminizi verin.Görüşleriniz bizi daha iyi olmaya teşvik edecektir.Teşekkürler!Beni affet.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler