• Taze
BQFLZY Okul Erlenmeyer Cam Flask Lab Züccaciye Kimyasal Deney Ekipmanları Temizle Ölçekli Tek Ağız Damıtma Şişesi ile Stoper (Boyut: 500 ml)

BQFLZY Okul Erlenmeyer Cam Flask Lab Züccaciye Kimyasal Deney Ekipmanları Temizle Ölçekli Tek Ağız Damıtma Şişesi ile Stoper (Boyut:

₺ 164.31
İşlenmemiş

Malların

♦ Şişe, dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve yüksek şeffaflığa sahip yüksek borosilikat camdan yapılmıştır. mouth Şişe ağzı şık ve entegredir ve sıvının dökülmesi pürüzsüzdür. Flas Şişenin yüzeyi pürüzsüz, çıkıntısız ve güzeldir.Ölçek açıktır, giyilmesi kolay değildir ve gözlemlenmesi kolaydır. Bottle Şişenin alt kısmı yuvarlak ve geniştir ve istikrarlı bir şekilde yerleştirilmiş, zarif ve güzeldir. ♦ Sadece laboratuvarlarda değil, aynı zamanda eğitim, kimya, araştırma veya yaşam bilimlerinde de geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Chemglass Dewar Şişesi, 1900 ml
  • Taze

Chemglass Dewar Şişesi, 1900 ml

₺ 2630.04

Tıpa Boyutu : 190 / 120 Steril / Steril Olmayan : Steril Olmayan.Laboratuvar KapasitesiMetrik : 1,900 m L.Ürün : Dewar Şişesi.Otoklavlanabilir : Evet.Düz Cam, Labware Boyun Tarzı Bo

ŞİŞE, RAYSORB, TIPA, 250 ML
  • Taze

ŞİŞE, RAYSORB, TIPA, 250 ML

₺ 225.30

Şişeler Erlenmeyer RAYSORB Renk Kodlu PTFE [standart konik] Tıpa ^ Kapasite( m L); 250 Erlenmeyer Flask Flask Tipi Erlenmeyer Laboratuvar KapasitesiMetrik 250m L Laboratuvar Kapasitesiİn