• Taze
Makyaj fırçası Seti 5 ADET makyaj fırçası seti Premium Sentetik Vakfı Karıştırma Allık Yüz pudra fırçası makyaj fırçası seti Aracı makyaj fırçası (Renk: A)

Makyaj fırçası Seti 5 ADET makyaj fırçası seti Premium Sentetik Vakfı Karıştırma Allık Yüz pudra fırçası makyaj fırçası seti Aracı makyaj

₺ 197.85
İşlenmemiş

Malların

Makyajı uygulamak için yumuşak ama sağlam olan kıllar, makyaj uygulama işlemi sırasında da dökülmez. 1. TUTAMAK : Her sette parlak bir gökkuşağı tutacağı, yumuşak mor ve siyah kıllar, rüya takımına benzer. 2. SENTETİK ELYAF : Kıllar, ciltte lüks hisseden ve düşmeyecek, ezilme anından kaçınan süper yumuşak bir elyaf olan sentetik elyaftan yapılmıştır. 3. ÇOK FONKSİYONLU fırça SETİ : Farklı amaçlar için uygun 5 şekil ve boyut, çeşitli ihtiyaçları ve kullanımları karşılar ve günlük makyajı kolayca oluşturur. 4. HER türlü makyaj için uygundur : yüz ve göz makyajı uygulamaları için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çeşitli fırça tipleri ve boyutları.Allık, karıştırma, şekillendirme, gölge, vurgulama, göz farı, kaş, kapatıcı vb.Fırçaları temizlemek için sıcak su kullanmayın, çünkü ısı kıllara zarar verebilir Ürün Adı : Makyaj fırçasımalzeme : elyaf yünaĞırlık : 100 gramboyutu yaklaşık 14.8~16.1 cm'dir.Saç uzunluğu 0.8 ~ 4.4 CMSpecification : fırça cover Suitable cilt tipi için : herhangi bir cilt type Suitable kalabalık için : makyaj fırça severler, güzellik lovers Including : gevşek toz fırçası, vurgulamak fırça, allık fırçası, göz farı fırçası, kaş fırçası, Bakım ipuçları : 1. Suyu bir havluyla silmek için özel bir kozmetik fırça temizleyici kullanın2. Makyaj fırçasını istediğiniz şekle sabitleyin ve gölgede kurutun.3. Makyaj kıllarının çekilmesini ve kırpılmasını önlemek için kurutmak için saç kurutma makinesi kullanmayın4. Epilasyon normal ise, makyaj fırçasının işlevi etkilenmez.5. Her gün kullanırsanız, her üç haftada bir temizlemeniz önerilir.

Ürün Özellikleri

brush cover :
Suitable for skin type:
any skin type
Suitable for the crowd:
makeup brush lovers, beauty lovers
Including:
loose powder brush, highlight brush, blush brush, eye shadow brush, eyebrow brush,
Maintenance tips:
1. Use a special cosmetic brush cleaner to wipe the water clean with a towel :
2. Fix the makeup brush to the desired shape and dry it in the shade. :
3. Do not use a hair dryer to dry, to prevent pulling and trimming makeup bristles :
4. If the hair removal is normal, the function of the makeup brush will not be affected. :
5. If you use it every day, it is recommended to clean it every three weeks. :

Benzer ürünler