• Taze
Goline Panda Hediyeler, Yürümeye Başlayan Bebek Kızlar için Panda Ayı Hayvan Lamba, 7 Renk Değiştirme Silikon Gece Lambası.

Goline Panda Hediyeler, Yürümeye Başlayan Bebek Kızlar için Panda Ayı Hayvan Lamba, 7 Renk Değiştirme Silikon Gece Lambası.

₺ 50.97
İşlenmemiş

Malların

【KIZLAR İÇİN PANDA HEDİYELERİ】 Bu renkli gece lambası Çocuklar için harika bir gece koruyucusudur.Bebekler, küçük çocuklar, kızlar, erkekler için en iyi Noel Doğum Günü hediyeleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14. 【ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ】 Bu sevimli panda ışığı çocuklarınızın güvenliğini önemser!BPA içermeyen silikon ışık, herhangi bir sert açı veya kenar olmadan yumuşaktır.Işık, silikon yardımıyla sıcak renkli aydınlatma üretir cover.It çocukların gözleri için güvenli. 【YUMUŞAK 7 RENKLİ ışık】 Yürümeye başlayan çocuğunuzu yatakta tutmak ve gece lambası sırasında uykuda kalmak için sinir bozucu hissediyor musunuz?Renkli gece lambası, çocuklarınızın daha iyi ve daha uzun süre uyumasını sağlayarak ebeveynlere biraz rahatlama sağlar!Aynı zamanda geceleri emzirmek için ideal bir ışıktır. 【12 SAAT KULLANIM SÜRESİ】 USB bağlantı noktasına sahip bu pille çalışan, şarj edilebilir gece lambası, sabit bir renkle 12 saat sürer ve bebeğinizin gece boyunca güvende hissetmesini sağlar. 【DARBEYE dayanıklı】Enerjik bir çocuğun var mı?Endişeye gerek yok, bir panda olacak şekilde tasarlanmıştır shockproof.It çocuğunuz çiğnese, ezse veya kazara üzerine koysa bile normal şekle geri dönebilir.Dahası, silikon kapak derin temizlik için ışık tabanından çıkarılabilir.Sevimli bir tasarıma ve küçük bir Noel atkısına sahiptir.Bebekler, küçük çocuklar, çocuklar, kızlar, erkekler ve yeni anneler için en iyi hediye olarak çalışır.Normal boyuttaki Noel çoraplarına uyar.Çocuklarınızın gece boyunca daha iyi ve daha uzun süre uyumasına yardımcı olacak bir yol mu arıyorsunuz?.Sevgilin için bir tatil hediyesi mi düşünüyorsun?.Daha iyi bir gece uykusu için istekli bir anne misiniz?.Bu sevimli panda gece lambası tam ihtiyacınız olan şey.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler