• Taze
DC 5 V/12 V (İsteğe Bağlı) Sigorta ile Mono Kanal SSR Modülü Yüksek Hassasiyet Istikrarlı Performans Düşük Seviye Tetik Her Türlü DIY DIY(5 V)

DC 5 V/12 V (İsteğe Bağlı) Sigorta ile Mono Kanal SSR Modülü Yüksek Hassasiyet Istikrarlı Performans Düşük Seviye Tetik Her Türlü DIY

₺ 295.20
İşlenmemiş

Malların

Ürünlerin yüksek hassasiyeti.Bu modülün güvenli kullanımını sağlamak için sigorta ile.Üst düzey tetik : PNP tetikleyici, negatif tetikleyici olarak adlandırılan endüstriyel kontrolde, tetik terminali ile güç kaynağının negatif kutbu arasındaki voltaj 0 V veya 0v'a yakın olduğunda. Ürün genişletme kabiliyetinin kullanımı, her türlü DIY için kullanılabilir.Yani ekipman stabil çalışabilen elektronik bileşenler, istikrarlı performans.Üst düzey tetikleyici : PNP tetikleyici, negatif tetikleyici olarak adlandırılan endüstriyel kontrolde, tetik terminali ile güç kaynağının negatif kutbu arasındaki voltaj 0 V veya 0v'a yakın olduğunda. Elektronik bileşenlerin kararlı performansı, böylece ekipmanınız istikrarlı bir şekilde çalışabilir.Ürünlerin yüksek hassasiyeti.Ürün genişletme kabiliyetinin kullanımı, her türlü DIY için kullanılabilir.Bu modülün güvenli kullanımını sağlamak için sigorta ile.

Ürün Özellikleri

Type:
1 Channel
Weight:
Approx.12g/ 0.4oz
Rated current:
2A
Voltage:
DC 5V/12V (Optional)
Package List:
1 * SSR Module :
DC +:
positive power supply
DC-:
connect power negative
The CH terminal is the trigger terminal of the module. When there is a trigger signal, the output switches (A, B) of the solid state relay will close. The load will be conductive. :

Benzer ürünler