• Taze
Tekerlekler üzerinde Wowdawn Metal Elbise Askısı, Ağır Hizmet Tipi Elbise Askısı, Raflı, 360° Hareket, Çok Fonksiyonlu Elbise Askısı, Yatak Odası Girişinde Asılı Klost Organizatör (Boyut: 120x155 cm)

Tekerlekler üzerinde Wowdawn Metal Elbise Askısı, Ağır Hizmet Tipi Elbise Askısı, Raflı, 360° Hareket, Çok Fonksiyonlu Elbise Askısı,

₺ 239.10
İşlenmemiş

Malların

【Daha Büyük Depolama Alanı】 Dolabınız dikişlerde patlıyor mu?Dolabın için bir asistan mı tutuyorsun?Haydi!Raflı bu elbise askısı dolabınıza mükemmel bir ektir, en sevdiğiniz elbiseler için geniş bir alan yaratabilir. 【Dayanıklı ve Sağlam】 Pas ve korozyona karşı korumayı artırmak için yüksek kaliteli ağır krom kaplamalı, yüksek dirençli metal demirden yapılmıştır.Kalınlaştırılmış boru güçlü taşıma kapasitesine sahiptir ve bükülmesi kolay değildir. 【Çok sahneli uygulama】 Elbise askıları yatak odalarında, giyim mağazalarında, alışveriş merkezlerinde, balkonlarda vb.Kullanılabilir ve iç ve dış mekanlarda kullanımı ve taşınması kolaydır.Öğelerinizin daha düzenli görünmesini sağlayın.Kolay kullanım için. 【Mükemmel Kapasite】Çok fazla alan sunar ve daha düşük depolama tasarımı kuru temizleme kıyafetlerini asmanıza izin verir.Çanta, sadece ev mobilyası için değil, aynı zamanda ticari ihtiyaçlar için tekstil perakendeciliği için de uygun olan tarafa asılabilir. 【Ekstra Depolama ve Mobil Raf】 Ekstra depolama oluşturmak için ayakkabı veya kutular için alt raf ve kolay hareket için altta dört adet 360°tekerlek.Hareket ederken, sert sesler çıkarmaz ve zemini korumaz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler