• Taze
CCTV Güvenlik Dome Kamera Kukla Sahte Güvenlik Kamerası, Sahte Güvenlik Kameraları, Kapalı Açık için Kırmızı LED kayıt ışığı ile Bak (Gümüş)

CCTV Güvenlik Dome Kamera Kukla Sahte Güvenlik Kamerası, Sahte Güvenlik Kameraları, Kapalı Açık için Kırmızı LED kayıt ışığı ile Bak

₺ 168.30
İşlenmemiş

Malların

Görünür ışık olduğunda iç panel tarafından rahatça çalıştırılabilir.Kamera pivot sistemi üzerinde çalışır ve böylece görüş açısı neredeyse her yöne ayarlanabilir.Pivot sistemi, kamerayı güvenli bir şekilde konumlandırmak için kilitlenebilir.Kırmızı LED kayıt ışığı ile.Gerçekçi görünüm ve tasarım.Gerçekçi görünüm ve tasarım.Görünür ışık olduğunda iç panel tarafından rahatça çalıştırılabilir.Kırmızı LED kayıt ışığı ile.Kamera pivot sistemi üzerinde çalışır ve böylece görüş açısı neredeyse her yöne ayarlanabilir.Pivot sistemi, kamerayı güvenli bir şekilde konumlandırmak için kilitlenebilir.Sadece kapalı ve açık kullanım için uygundur.

Ürün Özellikleri

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Optional Color:
Silver, black
Power Supply:
Solar panel when visible light is available
Battery:
2*AA battery, rechargeable or conventional(Excluded)
Package Weight:
Approx.352g/12.4oz
Package List:
1 * Solar Powered Dummy Camera :
1 * CCTV Placard :
1. This is a FAKE CAMERA, not a real one. :
2. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler