• Taze
Taşınabilir Hap Kutusu Hap Konteyner Su Geçirmez Hap Tutucu ile Anahtarlık Bling Hap Kutusu Tıp Dağıtıcı Şişe Depolama için Açık Kamp Seyahat (Pembe)

Taşınabilir Hap Kutusu Hap Konteyner Su Geçirmez Hap Tutucu ile Anahtarlık Bling Hap Kutusu Tıp Dağıtıcı Şişe Depolama için Açık Kamp

₺ 20.97
İşlenmemiş

Malların

✔ PREMIUM MALZEMELER : SAVORİ hap kutuları Alüminyum alaşım ve bling rhinestone kristal yapılır, dayanıklı ve sağlam. ▲ SPECİFİCATİON : Boyutu : 4.4*2 cm (Yükseklik*Çap).Hacim : 4.5 ml.Ağırlık : 18g. hafif ve taşınabilir. WATERPROOF SU GEÇİRMEZ VE NEME DAYANIKLI : Bu hap kutusu, içindeki hapları ve ilaçları ıslanmadan korumak için kullanılan küçük bir kauçuk conta halkasına, insanlaşmış ve samimi bir tasarıma sahiptir. DESIGN INSANLAŞMIŞ tasarım : Bir anahtarlık ile, SAVORİ hap tutucu çantalara, anahtarlıklara, kemer halkalarına, golf çantalarına kolayca kırpılabilir veya ceketiniz için fermuar çekme olarak kullanılabilir veya jacket.It her yere götürebilmen çok uygun. CARRY TAŞIMASI KOLAY : Seyahat, dış mekan kullanımı veya acil durumlar için mükemmel bir boyuttur ve balık tutma gezileri, bisiklet sürme ve kamp için mükemmel şekilde uygundur.

Ürün Özellikleri

Size:
4.4*2cm (Height*Diameter). Volume

Benzer ürünler