• Taze
BYBYCD Taşınabilir Tıp Hap Kutusu Seyahat Mini Plastik Su Geçirmez Saklama Kabı Hap Durumda Küçük Pillbox Organizatör (6 Izgaralar,Siyah)

BYBYCD Taşınabilir Tıp Hap Kutusu Seyahat Mini Plastik Su Geçirmez Saklama Kabı Hap Durumda Küçük Pillbox Organizatör (6 Izgaralar,Siyah)

₺ 29.97
İşlenmemiş

Malların

1. Güvenlik Malzemesi : Bu hap organizatör kutusu, kokusuz ve BPA güvenli katı gıda sınıfı ABS+PP malzemeden yapılmıştır free.It sıradan malzemelerden daha iyi. 2. Güçlü ve Dayanıklı : Yüksek yoğunluklu malzemenin temizlenmesi kolaydır ve iyi mekanik özelliklere ve darbe direncine sahiptir, hava geçirmez conta ve güvenli bir şekilde kilitlenir, böylece haplar dökülmez. 3. Taşınabilir Tasarım : Bu taşınabilir hap kutusu, daha az yer kaplamak için ince ve taşınabilir bir tasarım sunar, ancak ilacınızı veya vitaminlerinizi düzgün ve gizli bir şekilde daha düzenli tutar. 4. Çok amaçlı : Birkaç ıvır zıvır ve mücevher saklamak gibi daha fazla ihtiyacınıza uyacak şekilde 4/6 plastik bölmelerle rahatça tasarlanmıştır. 5. Paket içerir : 1 * tıp hap kutusu.Renk : Siyah, beyaz, pembe Paket içeriği : 1 * İlaç Hap kutusuboyutu : Gösterildiği gibimalzeme : Plastik,pcürün Tipi : İlaç Hap kutusubuürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa,lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!24 saat içinde cevap vereceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz.Satın aldığınız için teşekkür ederiz!.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler