• Taze
Haftalık Hap Dağıtıcı ve Hatırlatma, Taşınabilir Seyahat Hap Organizatör, Ayrılabilir Hap Kutusu, Taşıması kolay Hap Durumda, için Vitamini/Hap/Balık Yağı (3 Kez bir Gün)

Haftalık Hap Dağıtıcı ve Hatırlatma, Taşınabilir Seyahat Hap Organizatör, Ayrılabilir Hap Kutusu, Taşıması kolay Hap Durumda, için Vitamini/Hap/Balık

₺ 32.97
İşlenmemiş

Malların

(Hatırlamaya gerek yok) : Haftalık hap sıralayıcısı, günlük dozları kolayca planlamanıza ve dağıtmanıza yardımcı olur ve karışıklığı önlemek için her kapak bir simgeyle yazdırılır. (Nem geçirmez ve toz geçirmez tasarım) : Tamamen sızdırmaz özellik, ilacınızı nem, toz ve kirden korur. (Kullanışlı ve pratik) : Her gün hap kutusu olabilir.ayrı olarak demonte edilir, bu da seyahat ederken taşımayı daha uygun hale getirir.Hap kutusu yarı saydam malzemeden yapılmıştır, böylece hangi kutunun açılmadan boş olduğunu kolayca izleyebilirsiniz. (Yüksek kaliteli ve sağlıklı) : Gıda sınıfı malzemeler kullanarak sağlık veya tıbbi amaçlar için güvenli, temizlenmesi kolay ve tekrar kullanılabilen BPA olmayan malzemelerden yapılmıştır!. (Büyük kapasite) : Hap kutusunun ve organizatörün her bölmesi, 10 çeşit balık yağı veya 25 çeşit C vitamini koymak için yeterince derindir.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler