• Taze
Avolusion HDDGear 2 TB (2000 GB) USB 3.0 Harici oyun Sabit Diski (Xbox One X için, Önceden Biçimlendirilmiş ) -2 Yıl Garanti (Yenilenmiş)

Avolusion HDDGear 2 TB (2000 GB) USB 3.0 Harici oyun Sabit Diski (Xbox One X için, Önceden Biçimlendirilmiş ) -2 Yıl Garanti (Yenilenmiş)

₺ 179.97
İşlenmemiş

Malların

Dahili 2 TB Kapasiteli Sabit Disk.XBOX ONE, S, X ile uyumludur. Önceden Biçimlendirilmiş, Oyun Konsolu sabit disk depolama alanını anında genişletin!.Kasayı açmadan oyun konsolunuza ekstra depolama alanı ekleyin. Satıcıdan 2 Yıl Garanti.Avolusion HDDGear HDDGU3 2 TB (2 Terabayt) Harici Oyun Sabit Diski, oyun konsolu depolama kapasitenizi anında genişletmek için en iyi ve kolay çözümü sağlayan değerli sabit disk yükseltme kitidir!Tak ve Çalıştır USB 3.0 arayüzü, oyun verilerinizi, müziğinizi, resminizi, videonuzu ve daha fazlasını saklamanız ve yedeklemeniz için mükemmel bir taşınabilir depolama çözümü sunar!Avolusion HDDGear Harici Oyun Sabit Diski, XBOX ONE oyun konsolunuzla mükemmel şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır! (XBOX ONE X ile tam uyumlu). Harici Oyun Sabit Sürücünüzün sessizce çalışmasını sağlamak için sessiz fansız tasarımla birlikte gelir!Avolusion HDDGear HDDGU3 Harici Oyun Sabit Disk Yükseltme Kiti, yüksek kaliteli konstrüksiyon, gelişmiş harici arayüz teknolojisi, dayanıklı şasi ve son teknoloji endüstriyel tasarıma sahiptir ve size yıllarca güvenilir performans sunacağından emin olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler