• Taze
XZGDEN banyo duvar ısıtıcı havlu ısıtıcı, ısıtmalı havlu askısı, paslanmaz çelik elektrikli ısıtmalı havlu askısı için banyo duvara monte kurutma raf için mutfak Otel ev uzay havlu kurutucu (Renk: Eklenti)

XZGDEN banyo duvar ısıtıcı havlu ısıtıcı, ısıtmalı havlu askısı, paslanmaz çelik elektrikli ısıtmalı havlu askısı için banyo duvara monte

₺ 251.40
İşlenmemiş

Malların

Duvara monte Havlu ısıtıcısı, nemli ve soğuk havalarda havlularınızı, eldivenlerinizi, paltolarınızı, tişörtünüzü, çoraplarınızı ve pantolonlarınızı sessizce ısıtır, hayatınızı taze tutar.Kurutma için değil, ısınma için tasarlanmıştır.Ancak daha sıcak kurutma işlemini hızlandırabilir. ● HIZLI ısıtma ve aşırı ısınma koruması : Dahili tek düğmeli anahtar, ısıtıcı ısıtma sıcaklığı ile 50 watt güç üretir : 42-48 Derece. ● YÜKSEK KALİTE : Havlu ısıtıcısı dayanıklı 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, sağlam ve dayanıklı, su geçirmez, temizlenmesi kolaydır. ● YERDEN TASARRUF ve DUVARA MONTE : Havlu ısıtıcısı,evler için mükemmel bir havlu ısıtma çözümüdür,duvara olan mesafe 9 cm'dir, Havluyu havalandırılmış ve temiz tutar. ● BÜYÜK KAPASİTE : Boyut 620*×390×90 (mm), Aynı anda birden fazla öğe koyabilirsiniz, bu da havluları ısıtmak için idealdir.Aileniz duştan çıktıklarında rahat havlular alacak.Herkes sıcak duştan çıkıp soğuk havluya sarıldığında bu soğuk duygudan nefret eder, Elektrikli havlu askısı size yardımcı olabilir, havlu kurutucuyu ve daha sıcak tutar, sonra duştan sonra rahat bir his verir.Duşa veya banyoya gitmeden önce, her gün rahat ve lüks bir deneyim için havlularınızı veya bornozunuzu elektrikli havlu askısına koyabilirsiniz.Duştan veya küvetten çıktığınızda, taze ısıtılmış havlularla eğlenebilirsiniz.1 (tercihinize göre seçebilirsiniz) kullanmak 50 WMain fonksiyonları : kuru, dayanıklı, sabit sıcaklık, su geçirmez, sızdırmaz, yüksek sıcaklık, sıcaklık clothing Working zararsız : 45°C±5 Waterproof derecesi : IP56, oo İki yol 240 VPower 100-120 V/ 220 V malzeme : yüksek kaliteli 304 paslanmaz steel Size f 620*×390 (mm)90×Voltajı : : : . Fişe takın : Fişli havlu askısının bir fişi vardır Fişe takın : Güç kablosu tüpün arkasından fişe doğru çıkıntı yapar2. Hardwire : Kablolu havlu askısında plug Hardwire yoktur : Güç kablosunu doğrudan bacaklardan ve braketlerden duvara gizleyin.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler