• Taze
NHSUNRAY 3 in 1 Ev El Itme Otomatik Süpürme robotlu süpürge Faraş ve çöp kutusu, çok Fonksiyonlu Zemin elektrikli süpürge Elektrik Olmadan (Mavi)

NHSUNRAY 3 in 1 Ev El Itme Otomatik Süpürme robotlu süpürge Faraş ve çöp kutusu, çok Fonksiyonlu Zemin elektrikli süpürge Elektrik Olmadan

₺ 86.37
İşlenmemiş

Malların

Çok Fonksiyonlu Süpürge-3'ü 1 arada süpürge, faraş ve çöp kutusu ile birlikte gelir. Geniş Uygulanabilir İnsanlar-Ayarlanabilir uzunlukta bir tutamağa sahiptir, farklı yaştaki insanlar için Temizlik çok uygundur.Enerji Tasarrufu ve Çevre Koruma-Güç kaynağı olmadan,Sudan korkmaz, banyo mutfağında kullanılabilir, hala temizlemek için su kullanabilir.Geniş Açı Süpürme - 360 derece dönen fırça ile yüksek hızlı rotasyon için touchdown çöp toz süpürüldü içine dustbin.it çocuklar için bile kullanımı kolaydır.Geniş Uygulanabilirlik-Plastik, ahşap, seramik karo, mermer, beton örtü vb.Gibi düz zeminler için kullanılabilir, temizlenmesi çok kolaydır.Temel Bilgiler : 1. Renk : yeşil, kırmızı, mavi 2. Malzeme : ABS reçine + paslanmaz çelik Ana Özellikler : 1.Uygulanabilirlik geniştir ve (plastik, ahşap, seramik karo, mermer, beton örtü hariç) düz zemin, temizlenmesi kolaydır. 2.Süpürge ile gel, faraş ve çöp kutusu 3 in 1. 3.Güç kaynağı olmadan, enerji tasarrufu ve çevre koruma. 4.Süpürme makinesi mekanik prensibini kullanarak, eller itip takip ettiği sürece devam edin, süpürme toz giderme işlemini uygulayın. 5.Sudan korkmaz, banyo mutfağında kullanılabilir, yine de temizlemek için su kullanabilirsiniz.Paket içeriği : 1x Süpürme atıcı 1x gövde 1x Manuel 1 çift Yuvarlak fırça.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler