• Taze
Lurrose 3D Moravyalı yıldız ışığı Kağıt Yıldız Fener Noel Yıldız Ağacı Topper Asılı Açık Noel Yıldız Lambası Noel Ağaçları, Balkonlar, Avlular (Kırmızı)

Lurrose 3D Moravyalı yıldız ışığı Kağıt Yıldız Fener Noel Yıldız Ağacı Topper Asılı Açık Noel Yıldız Lambası Noel Ağaçları, Balkonlar,

₺ 104.85
İşlenmemiş

Malların

Moravia Yıldızı benzersiz bir 3 D tasarım kullanır, sadece 18 köşeli güzel bir 3 D görünüm göstermek için katlayın.Yıldız ışıklarımız yıldız şeklinde ve beyaz renktedir, dekorunuza mutlu ve şenlikli bir atmosfer getirebilir.Bu 3 D kağıt yıldız fener, ailelerinizin unutulmaz bir Noel tatilinin tadını çıkarmasını sağlayacaktır.Sıcak Beyaz ışıklar, odalarınız, teraslarınız, bahçeleriniz, merdivenleriniz, düğünleriniz, partileriniz, Noel ağaçlarınız vb.İçin sıcak ve romantik rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.Yıldız ışıklarımız Noel ağacı üstü veya şenlikli aydınlatma olarak kullanılabilir!Doğum günü partileri, aile toplantıları, arkadaş toplantıları veya Noel süsleri olsun, bunlar süslemelerdir.Açıklama 3 D Moravya yıldız ışık kağıt yıldız fener Noel yıldız ağacı Topper asılı açık Noel yıldız lamba Noel ağaçları, balkonlar, avlular için (Kırmızı ) Özellikleri Renk : Kırmızı.Malzeme : Kağıt.Boyutu : Yaklaşık 35. 00 X35. 00 X35. 00cm, 13. 76 X13. 76 X13. 76 inç.Sıcak Beyaz ışıklar, odalarınız, teraslarınız, bahçeleriniz, merdivenleriniz, düğünleriniz, partileriniz, Noel ağaçlarınız vb.İçin sıcak ve romantik rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.Yıldız ışıklarımız Noel ağacı üstü veya şenlikli aydınlatma olarak kullanılabilir!Doğum günü partileri, aile toplantıları, arkadaş toplantıları veya Noel süsleri olsun, bunlar süslemelerdir.Paket içeriği 1 x patlayıcı yıldız, 1 x ışık.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler