• Taze
5 Paket-Aşı Kartı Tutacağı, CDC Aşı Kartı Koruyucusu 4 X 3 İnç Bağışıklama Kaydı Aşı Kartları Tutacağı Su Geçirmez Tip Açılıp Kapanabilir Fermuarlı Şeffaf Vinil Plastik Kılıf (Yalnızca Kart tutucu)

5 Paket-Aşı Kartı Tutacağı, CDC Aşı Kartı Koruyucusu 4 X 3 İnç Bağışıklama Kaydı Aşı Kartları Tutacağı Su Geçirmez Tip Açılıp Kapanabilir

₺ 23.97
İşlenmemiş

Malların

[Uygun fırsat] : Hızlı Giriş için Havayollarında Aşı Kartını görüntüleyin.Bir Sağlık Kaydı Kaleci için kullanın ve Yeniden kullanın.Öğretmenler, Öğrenciler, Hemşireler, Ofis Çalışanları, Doktorlar, Devlet Memuru, Polis, Gönüllü ve Daha fazlası için idealdir.【Sadece kart tutucu】. [Boyut ipucu] : Aşılama kartlarının boyutu değişti, lütfen sipariş vermeden önce ölçümleri kontrol edin [4x3 inç şeffaf plastik kimlik kılıfı/kılıfı] .Dış Boyutlar : 3,94 "G x 4,53" L, İç Boyutlar : 3 "G x 4" L.【Yalnızca kart tutucu】. [Malzeme] : Dayanıklı PVC (poli vinil klorür) malzeme, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı özellikleri.SU geçirmez,sızdırmaz Şeffaf kart kılıfı, içeriği güvenli ve kuru tutan esnek, yeniden kapatılabilir fermuardan yapılmıştır.【Sadece kart tutucu】. [Tasarım] : Çift kullanımlı asılı yuva / delik tasarımı, kordon, anahtarlık veya geri çekilebilir karabina makarası klipsi için orta yuva, kordon/kayış/dize/iplik için her iki yan delik.Güçlü ve Esnek plastik malzeme.Rozet tutucular iz bırakmayacak, katlanmayacak ve tekrar katlanmayacaktır.Asılı Yuva / delikler kırılmaz, birçok kez bozulmaz. 【Sadece kart tutucu】. [Yeniden Kullanılabilir] Çok Amaçlı rozet tutucular-Toplantılar, Kıdemli Merkezler, Toplantılar,Festivaller, Geri Çekilmeler, Aile ve Okul Toplantıları, Mağaza Etiketleri, Bağış Toplayıcılar için Kullanın.【Sadece kart tutucu】.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler