• Taze
40 ADET Bebek Kız saç fiyonkları Klipler Pamuk ve Keten saç fiyonkları Tokalarım Aksesuarları Küçük Kızlar için Toddlers Gençler Bebekler Çocuklar (3.46 İnç-40 ADET)

40 ADET Bebek Kız saç fiyonkları Klipler Pamuk ve Keten saç fiyonkları Tokalarım Aksesuarları Küçük Kızlar için Toddlers Gençler Bebekler

₺ 50.97
İşlenmemiş

Malların

※ Malzeme : Yaylar Yüksek kaliteli ve yumuşak pamuk ve keten malzemeden yapılmıştır.Timsah klipsi yayda çaprazlanır ve timsah klipsinin yönünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Timsah klipsi ortada dişlere sahiptir, bu da içine klipslenmesi çok kolaydır. hair.It saçınız kalın veya ince ne olursa olsun düşmez. ※ Boyutu : Yaklaşık 3.46 inç .Bu saç yay klipleri her yaşa uyacak. ※Renkli : 40 adet farklı vardır colors.It her gün kıyafetlerinize uyacak uygun bir saç tokası bulmak kolaydır. ※ Mükemmel Hedıye : Bu renkli saç fiyonkları klipler herhangi bir fırsat için mükemmel bir hediye vardır!Doğum günleri, Bebek Duşu, Bebek Hediyeleri, Noel ve daha fazlası!. ※ Sıcaklık Hatırlatıcısı : Küçük parçalar ayrılırsa bir çocuğu boğabilir,yetişkin gözetimi gereklidir.Özellikleri : Malzemeler : Pamuk Keten yay+ Timsah saç Klipleri.Boyutu : Yaklaşık 3.46 inç.Paket Şunlardır : 40 pcs/20 pairs saç yay klipler.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler