• Taze
Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklıklar, TWS Kulaklıklar Dahili 4 Mikrofon Kulak İçi Bluetooth 5.2 Kulaklıklar, Ev, Ofis ve Koşu için Sürükleyici Stereo Ses Kulak Tomurcukları (Kraliyet Mavisi)

Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklıklar, TWS Kulaklıklar Dahili 4 Mikrofon Kulak İçi Bluetooth 5.2 Kulaklıklar, Ev, Ofis ve Koşu için Sürükleyici

₺ 119.97
İşlenmemiş

Malların

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . [Gerçekçi Ses] 20 Milyondan Fazla İnsan Tarafından Sevilen İnanılmaz Sesin Tadını Çıkarın.Tescilli 10mm kompozit sürücümüz ve gelişmiş derin bas, sizi aksiyonun kalbine sokar. [Bluetooth 5.2] En yeni Bluetooth 5.2 teknolojisi, önceki nesil ürünlere göre daha uzun iletim mesafesi, ultra kararlı bağlantı ve daha düşük güç tüketimi sağlar. [Aktif Gürültü İptali] Gürültü azaltma için dahili 4 Mikrofon dizisi olan 007 C, ortam gürültüsünü yakalar ve gerçek zamanlı olarak gürültü önleme işlemini uygular, çevresel arka plan seslerini derinden ortadan kaldırır. [24 Saat Çalma Süresi] 007 C Kablosuz kulaklıklar kablosuz şarjı destekler.Pilinizi Qi belgeli bir kablosuz şarj cihazıyla veya Type-C hızlı şarj cihazıyla doldurun.Tek bir şarj size yaklaşık 3-4 saatlik bir dinleme süresi sağlarken, şarj kutusu bunu 24 saate kadar uzatır. [Rahat ve Tek tuşla Kontrol] : Ergonomik yarım kulak içi tasarımı benimsemek ve her kulaklıktan sadece 4g ağırlığında olmak, uzun çalma süresi ve kulaklarınıza zahmetsizce oturan kesintisiz ses için inanılmaz rahatlığa sahiptir.Kablosuz kulaklıklardaki fiziksel düğme ile şarkıları serbestçe değiştirebilir, aramaları cevaplayabilir/reddedebilir , ev, ofis ve koşu vb.Için mükemmeldir.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler