• Taze
MUMUMİ Loft endüstriyel tarzı restoran Bar demir asılı ışık Retro Nostaljik Bar Internet Cafe giyim mağazası yaratıcı tekerlek avize yatak odası başucu E27 aydınlatma (Renk: E)

MUMUMİ Loft endüstriyel tarzı restoran Bar demir asılı ışık Retro Nostaljik Bar Internet Cafe giyim mağazası yaratıcı tekerlek avize

₺ 1994.79
İşlenmemiş

Malların

★ Stil : retro, klasik, romantik mimari, sadece aydınlatma değil, aynı zamanda eviniz için dekorasyon, Aileniz, sevgiliniz ve arkadaşlarınız için retro, romantik bir atmosfer yaratın. ★ Tasarım konsepti : basit ve modern modern yeni minimalizm tarzı, orijinal alan yapısına saygı duyuyoruz, orijinal güzelliği korumaya çalışıyoruz ve tüm alanı ustaca bir araya getiriyoruz. ★ Bakım ve bakım : Kurulum talimatı ile montajı kolaydır.Yumuşak ve kuru bir bezle tozlayın.Sert kimyasallar veya aşındırıcı maddeler kullanmaktan kaçının cleaners.To kalifiye elektrikçi tarafından monte edilebilir. ★ Çeşitli senaryolar için uygundur : Mutfak ada ışıkları, başucu okuma kolye lambası, Başlık avizeleri, yatak odası Tavan lambaları, banyo armatürü, yemek odası aydınlatması, oturma odası, koridor, merdiven, ofis, çatı katı, kafe, el sanatları odası, bar, restoran, kulüp için mükemmeldir. ★ MUMUMİ En iyi hizmeti : bizim ışıkları ile herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz 24 saat içinde sorunu çözecektir.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler