• Taze
LİFENGNR A3 Burcu Standı Zemin Ayakta Ekran Yapış Çerçeve Menü Poster Standı Reklam Burcu Tutucu Düğün Gösterisi için Ekran Reklam Satış Ekran (Renk: Altın)

LİFENGNR A3 Burcu Standı Zemin Ayakta Ekran Yapış Çerçeve Menü Poster Standı Reklam Burcu Tutucu Düğün Gösterisi için Ekran Reklam Satış

₺ 959.16
İşlenmemiş

Malların

♥ Malzeme : Demir+Akrilik. ♥ Bu A3 poster standı sadece poster kağıdını saklayabilir. ♥ Katı soğuk haddelenmiş çelik kare taban, ağırlık, takviye, rüzgar geçirmez. ♥ Poster standının kurulumu kolaydır ve herkes hızlı bir şekilde başlayabilir.Ve saklamak için çok uygundur. ♥ Kapalı ve Açık için uygundur : yani kapalı veya açık olursanız olun, bu poster standı sorunsuz çalışabilir, Zemin Ayakta Ekran Tutucusunun malzemesi ,Sergiler, fuayeler, resepsiyon alanları, sergi salonları, restoranlar, alışveriş merkezleri, ofisler, okullar gibi halka açık etkinlikler için uygundur。.Hayatınızı kolaylaştırmak için poster standımızı seçin.Zemin Ayakta poster standı, hem iç hem de dış mekanlarda geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabilir.Yaygın ticaret sergileri, fuaye, resepsiyon alanı, sergi salonu, restoran, alışveriş merkezi, ofis, okul ve diğer kamu places.In fiziksel mağaza reklamlarında, reklamı taşıyan aracı seçmek önemlidir.Aracın inceliği, müşterinin mağaza izlenimini doğrudan etkiler.Bu nedenle, promosyonu yapmak için iyi bir ekran ekipmanı seçin better.It bu poster zemin standı ile promosyonlarınızı veya fırsatlarınızı tanıtmak artık kolay ve ucuzdur.47cm malzeme : Demir+Acrylic Style : A3 Colour : Siyah , White Specification : A3 çerçeve boyutu : 32*, poster standı yükseklik : 124cm Base : 28*28cm Applicable sahneler : ticari fuar, fuaye, resepsiyon alanları, sergi salonları, restoranlar, alışveriş merkezleri, ofisler, okullar ve diğer kamu olaylar.Rolü : posterler, reklamlar, menüler, duyurular, yol tarifleri vb.Için çok uygundur.Paket içerir : 1x poster standı1x kullanım kılavuzunot : 1. Böyle bir ekran ve çekim ışığı gibi problemler için, bir miktar renk farkı mevcut olacaktır.Aldığınız gerçek ürüne bakın, lütfen satın almadan önce anlayın.2. Bu ürün elle ölçülür, yaklaşık 1-3 cm hata olacak, ben anlamak için umut3. Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, mutlu bir alışveriş diliyoruz lütfen!İyi hizmet : Size en kaliteli ürünleri ve en iyi müşteri deneyimini sunmak için çalışıyoruz.Eğer tamamen memnun değilseniz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, tüm e-postalar 24 saat içinde cevap verilecektir.

Ürün Özellikleri

A3 frame size:
32*47cm, poster stand height
Base:
28*28cm
Applicable scenes:
trade exhibitions, foyers, reception areas, exhibition halls, restaurants, shopping malls, offices, schools and other public events.
Role:
very suitable for posters, advertising, menus, announcements, directions, etc.
The package includes:
1x poster stand :
1x instruction manual :
1. For problems such such a display screen and shooting light, would difference of some color is present.Refer to the actual product you received, please understand before you buy. :
2. This product is measured manually, there will be an error of about 1-3 cm, I hope to understand :
3. If you have any questions about the product, feel free to contact us by e-mail, please wish you a happy shopping! :
Good service:
We strive to provide you with the best quality products and the best customer experience. If you are not completely satisfied, please feel free to contact us, all emails will be replied within 24 hours. :

Benzer ürünler