• Taze
SMİTH CHU Dikiş Makası-Kumaş,Deri,Hammadde,Terzilik,Değiştirme için Ağır Hizmet Tipi Terzi Makası Makası-Terziler Öğrencileri Ofis İşçiliği için Profesyonel Döşeme Makası (12 inç)

SMİTH CHU Dikiş Makası-Kumaş,Deri,Hammadde,Terzilik,Değiştirme için Ağır Hizmet Tipi Terzi Makası Makası-Terziler Öğrencileri Ofis İşçiliği

₺ 101.97
İşlenmemiş

Malların

Standart paslanmaz çelikten daha güçlü ve daha sert olan endüstriyel kalitede Yüksek Karbonlu Çelikten imal edilmiştir.Yüksek kaliteli yumuşak kauçuk ve ergonomik konforlu kavrama tarafı bükülmüş tutamaklarla keserken ağrısız.Uzun süre kes.Jilet Kenarı Tutma-Bıçak, en zorlu malzemelerden geçtikten sonra bile keskin kalır;Kesilmiş-Düz, Eğimli Sap - Saptaki açılı bükülme, kolay ve doğru kesim için yüzeyde düz kalmanızı sağlar.Dikiş,terzilik,terzilik,kapitone,kesme desenleri,sanat,zanaat,nakış,döşeme için harika;her ikisi de ev,ofis,okul öğrencisi,terzi için iyidir. 100 % Para İade Garantisi : Herhangi Bir Nedenle Beğenmezseniz, Size Tam bir Geri Ödeme Sunacağız!.Sağ elle kullanılan ağır hizmet tipi nakış makası, daha güçlü, daha kararlı ve standart paslanmaz çelikten daha uzun süre keskin kalan endüstriyel kalitede Yüksek Karbonlu Çelikten yapılmıştır.Zanaat makası dikiş, terzilik, terzilik, kapitone, kesme desenleri, sanat, zanaat, nakış, döşeme için mükemmeldir.Ev, ofis, atölye, terziler, sanatçılar, okul öğrencileri, kumaş, deri, kağıt vb.Kesmek için terziler için uygundur. 1. Keskin bıçaklardan dolayı, makası çocuklardan uzak tutmanız ve kullanırken dikkatli olmanız daha iyi olur. 2. Havayı sık sık kesmek veya plastik, metal nesneleri kesmek için kullanmayın, aksi takdirde kullanım ömürlerini kısaltır. 3. Lütfen vidaları sökmeyin, genellikle iyi takılamaz. 4. Lütfen makaslara dikkat edin, yüksek seviyeden düşmeyin, bu makasın marjinal adaptasyonunu yok edecektir. 5. Kumaş makası terziliğini temiz ve kuru bir yerde saklayın.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler