• Taze
100N / 22.5 lb Gaz Dikme Kabine Menteşe Emniyet Asansör Destek, yumuşak Açık ve Aşağı Kapak Destek ve Tampon Teleskopik Kabine Kapı Tutkal Kafa Gaz Bahar Destekler 8 inç Uzunluk (4 Paket)

100N / 22.5 lb Gaz Dikme Kabine Menteşe Emniyet Asansör Destek, yumuşak Açık ve Aşağı Kapak Destek ve Tampon Teleskopik Kabine Kapı Tutkal

₺ 56.97
İşlenmemiş

Malların

ABS gaz brace : aşınmaya dayanıklı ABS ile kolay açık tip kart bahar cihazı.38 " Fit için : İpucu-up kapı, açılan kapıpaket Içerir : 4x8 İnç Gaz kalmak menteşe Ve bazı donanım【Sorunsuz Warranty】 : Burada bizim 90-gün para iade risksiz satın alma garantisi ile, herhangi bir kalite sorunu için İade veya Değiştirme.Çekmece, mutfak dolabı kapısı, dolap vb. Önce gaz destek borusu parçasını açmak ve kapatmak için kabin kapısına takın. 【Uygulama】 : Hidrolik destek, otomatik genleşme.9 inç/80-100 mm olabilir.Uygulanabilirlik : Hidrolik destek, otomatik genleşme.dayanıklı ve pratik, uzun ömürlüdür. Için geçerlidir, çoğu dolap uygundur.maksimum açı 100 derecedir.7 inç / 70 mm'dir.Eğer karşı daha açık ve yakın yapmak istiyorsanız, yükleme boyutu kabine kapı bağlantı mili,Özellikler : Türü : Hidrolik Gaz Asansör Destek Rod Color Payanda : Silver Material : Paslanmaz Çelik + Nylon Pressure : 100 NLoad Rulman : 10-12kg Extendable uzunluğu : 0-63mm Total Uzunluğu : Yaklaşık 3. açma kapama için Uygun, asansör kabin kapıları, vb özellikleri bulunmalıdır.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler