• Taze
BINGFANG-W Klasik Doku Elektronik Karbon Fiber Sürmeli Kumpas Çok Fonksiyonlu Ölçer Mikrometre Pratik Derinlik Ölçme Araçları (Renk: A)

BINGFANG-W Klasik Doku Elektronik Karbon Fiber Sürmeli Kumpas Çok Fonksiyonlu Ölçer Mikrometre Pratik Derinlik Ölçme Araçları (Renk:

₺ 19.98
İşlenmemiş

Malların

150mm LCD Dijital Elektronik Karbon Fiber Sürmeli Kaliper Ölçer Mikrometre Derinlik Ölçme Aracı.Özellik : .Sağlam, hafif ve dayanıklı plastik karbon fiber kompozit malzemeden üretilmiştir.Biz uzman bir mağazayız.En profesyonel mağaza hizmetini sunuyoruz.Bir şeye ihtiyacınız olursa, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.En iyi hizmeti sunuyoruz.Iyi bir alışveriş deneyimi var.Dört yönlü ölçüm : iç çap, dış çap, derinlik, pitch Zero ayarı.Büyük LCD ekran ile donatılmış, okunması kolay.Minimum okuma ölçeği 0.1 mm / 0.01 inçtir.Çeşitli endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için ideal bir araçtır.Ölçüm aralığı : 0-150mm / 0-6 inç.Ölçüm özellikleri : Malzeme : plastik fiber Range : 0-150 mm/10cm"Derecesi : 0.1 mm Units : farklı monitör ve ışık etkisiyle inç, millimeters Resolution : 0.1 mm/0.01 yanlışlık : ±0,1 mm/±0.01 in Color : silver Note : maddenin gerçek rengini resimler üzerinde gösterdi renginden biraz farklı olabilir.Teşekkürler!Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin.Paketleri : 1 X Sürmeli Kumpas(Pil dahil değildir) Biz bir uzman mağaza.En profesyonel mağaza hizmetini sunuyoruz.Bir şeye ihtiyacınız olursa, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.En iyi hizmeti sunuyoruz.Iyi bir alışveriş deneyimi var.

Ürün Özellikleri

Material:
plastic fiber
Range:
0-150mm/5.91
Degree:
0.1mm
Units of measurement:
inches, millimeters
Resolution:
0.1mm/0.01in
Accuracy:
±0.1mm/±0.01in
Color:
silver
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Packages:
1 X Vernier Caliper(Battery is not included) :
We are a specialist store. We provide the most professional store service. If you need anything, you can always contact us. We provide the best service. Have a good shopping experience. :

Benzer ürünler