• Taze
Numblartd Rustik Ahşap Baskılı Alyans Tutucu Kutusu - Perişan Yüzük Taşıyıcı Kutusu Sevgililer Günü Yıldönümü Nişan Düğün Hediyesi Mücevher Kutusu (Sonsuza Kadar ve Her Zaman)

Numblartd Rustik Ahşap Baskılı Alyans Tutucu Kutusu - Perişan Yüzük Taşıyıcı Kutusu Sevgililer Günü Yıldönümü Nişan Düğün Hediyesi Mücevher

₺ 247.50
İşlenmemiş

Malların

Vintage Shabby Chic Tasarım, rustik düğün töreni için ideal.Düğününüz için romantik bir atmosfer yaratın ve party.As ürün, kasıtlı olarak eski görünmesini sağlayan köy retro tarzıdır.Ara sıra soyulma fenomeni olabilir. sipariş başına 1 adet; Rustik ahşap alyans kutusu.Ahşap halka kutusu boyutu yaklaşık. 6x5. 2 cm / 2.36x2 inç; Küçük hacimli ve hafif,taşıması kolay ve mağaza.Düğün töreni için mükemmel, yüzükleriniz için güzel bir eşlik yapabilir.Mükemmel Hediye Seçimi : ahşap halka kutusu, rustik düğün dekoru için mükemmeldir Düğün,nişan,yıldönümü günü,sevgililer günü hediyeleri gibi önemli bir olayın çok güzel bir hatırası ve hatırlatıcısı.NOT : Ürün, kasıtlı olarak eski görünmesini sağlayan köy retro tarzı olduğundan.Ara sıra soyulma fenomeni olabilir.sipariş başına 1 adetmalzeme : ahşapahşap halka kutusu boyutu yaklaşık. 6x5. 2cm / 2.36x2 inç Rustik alyans kutusu,kolyenizi, küpelerinizi ve diğer aksesuarlarınızı veya ev dekorasyonlarınızı saklamak için iyi bir mücevher kutusu olarak zarif ve yaratıcıdır.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler