• Taze
ıSuperb Kalp Şeklinde Halka Kutusu led ışık Nişan Yüzüğü Kutuları Takı hediye Kutusu Önerisi Düğün sevgililer Günü Yıldönümü Noel (Lacivert)

ıSuperb Kalp Şeklinde Halka Kutusu led ışık Nişan Yüzüğü Kutuları Takı hediye Kutusu Önerisi Düğün sevgililer Günü Yıldönümü Noel (Lacivert)

₺ 35.94
İşlenmemiş

Malların

Material Malzeme : Halka kutusu, yüksek kaliteli kauçuk pişirme vernik işleminden yapılmıştır.Yüzey pürüzsüz, dokulu, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, kire dayanıklı, su geçirmez, kadife iç, yumuşak ve rahattır ve mücevherleri hasardan etkili bir şekilde koruyabilir. Light LED ışığı : Halka kutusunun içinde, halka kutusunu açmanıza ve otomatik olarak yanmanıza izin veren bir LED ışığı vardır.Etkisi şaşırtıcı.Mücevherlerinizde yumuşak ışık parlar, mücevherlerinizi daha güzel ve parlak hale getirir, mücevherlerinizin mükemmel bir şekilde görüntülenmesini sağlar. shape Kalp şekli : Yüzük kutusu, romantik, güzel ve pratik, teklif, düğün, nişan, yıldönümü, Sevgililer Günü, Noel ve diğer özel tatiller için çok uygun, sevgiliniz üzerinde derin bir izlenim bırakan kalp şeklinde bir tasarımdır. Carry Taşıması kolay : Halka kutusunun boyutu 7.2*6.6*4.5 cm (2.8*2.6*1.7 inç), ve ağırlığı 59 g / adet. bu hafif ve convenient.It almadan bir cebe yerleştirilebilir space.It sevgilinize harika bir hediye verecek sürpriz.Çifte mutluluk. function Multı-functıon : Halka kutusu, halkalar, küpeler, broşlar veya iğneler vb.İçin çok uygun olan geniş bir iç mekana ve geniş bir alana sahiptir., seçtiğiniz için 6 renk, siyah/mavi/altın/kırmızı/beyaz/pembe, sevgiliniz için mükemmel.Açıklama : . -Yüzük kutusunun dış kısmı, sevgiliniz için sürprizler ve romantizm yaratmak için çok uygun olan kalp şeklindedir. - Halka kutusu, net ana hatları, pürüzsüz ve dokulu görünümü ve dayanıklılığı ile yüksek kaliteli kauçuk pişirme verniği teknolojisinden yapılmıştır. -İçinde kadife, yumuşak ve rahat, mücevherlerinizi aşınmaya karşı etkili bir şekilde koruyabilir. -LED ışıkları ile birlikte gelir, halka kutusunu açtığınızda LED yanar ve mücevherlerinizin daha güzel görünmesini sağlar. -Hafif ve kullanışlı, taşıması kolay, yer kaplamaz ve bulunmadan bir cebe konabilir. - Teklif, evlilik, nişan, yıldönümü, Sevgililer Günü, Noel vb.İçin çok uygundur.Özellik : .Dış malzeme : kauçuk boya işlemi.İç malzeme : Kadife.Boyut : 7.2*6.6*4.5 cm (2.8*2.6*1.7 inç).Ağırlık : 59 g / adet.Paket : . 1 * Kalp şeklinde halka kutusu (takı dahil değildir).

Ürün Özellikleri

External material:
rubber paint process Internal material

Benzer ürünler