• Taze
Derin Dalga Dantel ön Peruk İnsan Saç Peruk Siyah Kadınlar ıçin 10A Brezilyalı 4x4 Derin Dalga Dantel Kapatma Peruk İnsan Saç Ön Koparıp ıle Bebek Saç 150 % Yoğunluk Doğal Renk (26 inç, 150 % Yoğunluk)

Derin Dalga Dantel ön Peruk İnsan Saç Peruk Siyah Kadınlar ıçin 10A Brezilyalı 4x4 Derin Dalga Dantel Kapatma Peruk İnsan Saç Ön Koparıp

₺ 665.97
İşlenmemiş

Malların

Dantel Ön Peruk Malzemesi - %100 işlenmemiş Brezilyalı bakire insan saçı dantel ön peruk, doğrudan genç bayan donörden kesilmiş, yumuşak, kabarık .Doğal renk, 4x4 dantel kap, yumuşak ve pürüzsüz, arapsaçı ücretsiz. 150 % Yoğunluk insan saç dantel kapatma peruk, orta kısmı, 22.5 İnç Ortalama kap boyutu;.Ayarlanabilir Kayışlar, kafanıza mükemmel ve rahat bir şekilde uyabilir;.En kaliteli insan saçı peruk, boyalı ve ağartılmış olabilir;.Su dalga dantel ön peruk insan saç dokusu, istediğiniz gibi restyled olabilir;. en az 12 ay uzun ömrü ile iyi bakım. . 1. Saçları haftada iki kez yıkayın.Bu onların kurumasını önleyecektir. 2. Elinizden geldiğince fırçalamamak için elinizden geleni yapın. scalp.It her şeyi gevşetir.Kremi sadece saçın uçlarında kullanın, aksi takdirde yapıştırıcıya karşı çalışır. 3. Saçınızı yıkadığınızda, su 95 ℃ ' den fazla olmamalıdır ve yıkamadan önce saçları taraklayın, desen biraz değişecek ve orijinal durumdakiyle tam olarak aynı olmayacaktır. 4. Saçların kolay ıslak iken zarar görmüş.Fırçalarken sıkı saç köklerine yakın tutun, ya da eliniz bağı çekerek ya da asılarak önlemek için başının üzerine yapıştırılmış dikiş karşı basın. 5. Bunun için uygunsa saçları mühürlemek daha iyidir you.It dökülmeyi bir dereceye kadar azaltacaktır.Çok iyi dikmemize rağmen, sızdırmazlık hala daha iyi bir yoldur.S1 : Dantel ön peruğum neden karışıyor?.A1 : 1) Sizin dantel ön insan saç peruk arapsaçı nedeniyle kuruluk, yağ ve kir birikmesi, tuzlu su, klor ve penye değil (geniş diş tarak) dışarı saç günlük. 2) Saçlarınızı haftada en az bir kez yıkadığınızdan ve koşullandırdığınızdan emin olun, haftada iki kez daha iyidir.Düzgün bir şekilde nemlendirmek için zeytinyağı kullanın veya daha fazla yardım için stilistinize danışın. 3) Dikkat : Yanlış saç kullanımı saç düğümlerine neden olabilir ve saç dökülmesine neden olabilir.S2 : İnsan saçı peruğum neden yıkandıktan sonra deseni kaybediyor?.A2 : Dalgalı / kıvırcık saçlar buharla yapıldı.Herhangi bir kimyasal madde olmadan, yıkandıktan sonra doku gevşek olacaktır.Lütfen bunu yaptığımızı anlayın.saçları ömür boyu koruyun ve doğal halini koruyun.Özel bir stil elde etmek için saçları yeniden şekillendirebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler