• Taze
3 Paket Depolama Sepeti Kovaları Katlanabilir Raf Sepeti Dikdörtgen Kumaş Organizatör Bin Çamaşır Sepetleri Sepetleri için Kreş, Oyuncaklar, Ev Dolap, Laundry15 x 11 x 9.8 in (Siyah)

3 Paket Depolama Sepeti Kovaları Katlanabilir Raf Sepeti Dikdörtgen Kumaş Organizatör Bin Çamaşır Sepetleri Sepetleri için Kreş, Oyuncaklar,

₺ 65.97
İşlenmemiş

Malların

daily 3 Paket - 3 paket depolama sepeti kombinasyonu, günlük kullanım için yeterli, boyut 15 (L) * 11 (W) * 9,5 (H) inç. Material Malzeme-Dış kısım pamuk ve keten malzemeden yapılmıştır ve özel astar ürünü hasardan korur. Design Tasarım-tercihlerinizi karşılamak için çeşitli ızgara desenleri, çeşitli yerler, kalın kulplar ve dayanıklı ile eşleştirmek için uygundur. Tra Özellik-Ürünün kendisi çok hafiftir ve kullanılmadığında katlanabilir, katlandıktan sonra sadece 2 inç yükseklik, Uygun depolama. any herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz, sonunda her gün iyi bir ruh haliniz olmasını diliyorum.İnce bir muslin kumaşla kaplı.Temizlemesi kolay-sadece nemli bir sünger veya bezle silin.Yumuşak pamuklu ip kulpları, sepetleri rafların veya dolabın içine ve dışına kolayca kaydırır.Kulplar, dayanıklılık için sepete metal grommetlerle tutturulur.Dayanıklı yapı, ağır eşyaların kolayca kaldırılmasını sağlar.İnce bir muslin kumaşla kaplı.Temizlemesi kolay-sadece nemli bir sünger veya bezle silin.Yumuşak pamuklu ip kulpları, sepetleri rafların veya dolabın içine ve dışına kolayca kaydırır.Kulplar, dayanıklılık için sepete metal grommetlerle tutturulur.Dayanıklı yapı, ağır eşyaların kolayca kaldırılmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler