• Taze
Paslanmaz Çelik Mutfak Bıçakları Santoku Japon Bıçaklar Ultra Keskin Soyma Yardımcı şef Bıçağı Et balık Bıçağı Pişirme Araçları (Renk: 5 inç 7 inç)

Paslanmaz Çelik Mutfak Bıçakları Santoku Japon Bıçaklar Ultra Keskin Soyma Yardımcı şef Bıçağı Et balık Bıçağı Pişirme Araçları (Renk:

₺ 77.97
İşlenmemiş

Malların

Kabuk soyucu.Paslanmaz çelik kesiciler, ailenin ana aracı olarak mutlak avantaja sahiptir. 1, pas yok, iyi hissediyorum.Artık hanelerimizin çoğu, insanlara iyi bir his veren ve paslanmayacak ve hafif olmayacak olan yüksek pratikliklerinden dolayı paslanmaz çelik bıçaklar kullanıyor.Çanağı her kestiğinizde alın. 2, fiyat düşük, iyi mallar pahalı değil.Paslanmaz çelik bıçaklar üretim maliyeti ve üretim süreci açısından nispeten basittir, bu nedenle fiyat seramik bıçak satın almaktan daha uygun maliyetlidir!. 3. Bıçağın kırılması kolay değildir, bu paslanmaz çelik bıçak tek parça kalıplamadır, sapı çıkarmaz, dayanıklıdır!.Paslanmaz çelik kesiciler, ailenin ana aracı olarak mutlak avantaja sahiptir.1, pas yok, iyi hissediyorum.Artık hanelerimizin çoğu, insanlara iyi bir his veren ve paslanmayacak ve hafif olmayacak olan yüksek pratikliklerinden dolayı paslanmaz çelik bıçaklar kullanıyor.Çanağı her kestiğinizde alın.2, fiyat düşük, iyi mallar pahalı değil.Paslanmaz çelik bıçaklar üretim maliyeti ve üretim süreci açısından nispeten basittir, bu nedenle fiyat seramik bıçak satın almaktan daha uygun maliyetlidir!3. Bıçağın kırılması kolay değildir, bu paslanmaz çelik bıçak tek parça kalıplamadır, sapı çıkarmaz, dayanıklıdır!Paslanmaz çelik bıçak özellikleri : 1. Sert ve keskin, tekrar tekrar kullanılabilir.2. Kolay temizlenir ve pas olmaz.3. İyi ve hafif hissedin!Lezzetli bir yemek almak çok kolay!4. Tek parça kalıplama, kir yok, bakteri yok.5. Bıçağı yapıştırmadan eti kesin, nasıl kesersiniz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler