• Taze
Kalın Cam Mezun Silindir Ölçme Sıvı Laboratuvar Silindirleri ile Anti-Düşen Plastik Taban ve Tampon Muhafızları ve Silindir Fırça (Cam, 100 ML)

Kalın Cam Mezun Silindir Ölçme Sıvı Laboratuvar Silindirleri ile Anti-Düşen Plastik Taban ve Tampon Muhafızları ve Silindir Fırça (Cam,

₺ 38.97
İşlenmemiş

Malların

Mükemmel tasarım, kırılmaya dayanıklı : Diğer cam silindirlerden farklı olarak, bu laboratuvar silindiri, maksimum ölçüde düşmeyi önleyebilen plastik taban ve tampon koruyuculara sahiptir.3.3 Borosilikat camı kalınlaştırın : daha iyi ısı direncine ve daha uzun kullanım süresine sahip 3mm kalınlığında cam silindir duvarı.Mükemmel kimyasal direnç : Güçlü asit ve alkali için reaksiyon kabı olarak kullanılabilir.Net okuma çizgileri : Silindirlerin arkasındaki kalıplanmış mezuniyet çizgileri, daha kolay ve daha doğru sıvı seviyesi okumaları sağlar.Bir silindir fırça ile gel : paket bir silindir fırça ile gel, silindir temizlendikten sonra tekrar kullanılabilir.Paket : beyaz bir kartona sarılmış bir silindir fırçalı bir cam silindir.Kullanımı : Bu Dereceli silindirler Laboratuvar, yiyecek , içecek, şarap yapımı için uygundur.Mezun Ölçüm Silindirimiz neden diğerlerinden daha iyi? 1. Mükemmel şeffaflık. 2 : Olağanüstü ısı direnci. 3 : Mükemmel kimyasal direnç. 4 : Paramparça geçirmez. 5 : Silindirlerin arkasındaki kalıplanmış mezuniyet çizgileri, daha kolay ve daha doğru sıvı seviyesi okumaları sağlar. 6 : Silindirlerin kalınlaşma tabanını arttırın, daha kararlı hale getirin.Ölçüm silindirleri için önlemler : 1. Reaksiyon kabı olamaz . 2. Isıtma yok. 3. Konsantre asit ve alkalileri seyreltemez. 4. İlaç saklamayın. 5. Termal sıvının hacmini ölçmeyin. 6. Teraziyi çizmemek için deterjanla temizlemeyin.Garantimiz : Müşteri memnuniyeti bizim uyumluluğumuzdur, herhangi bir sorun memnun bir cevap almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler