• Taze
Masaj masası masaj yatağı Spa 3 Bölümler Kirpik Yatak Katlanır Taşınabilir Alüminyum Ayak güzellik masaj masası 60 cm Geniş Siyah ve Turuncu (Renk: B)

Masaj masası masaj yatağı Spa 3 Bölümler Kirpik Yatak Katlanır Taşınabilir Alüminyum Ayak güzellik masaj masası 60 cm Geniş Siyah ve

₺ 2036.40
İşlenmemiş

Malların

Çıkarılabilir yan kol dayanakları, terapistin daha büyük müşterilere hitap etmesini sağlar ve ayarlanabilir baş dayanağı ile müşterinin farklı pozisyonlara yerleştirilmesini sağlar.Hafif ve Sağlamlık : Alüminyum Ayaklı masaj masamız, hafif rahatlık ve kalite performansı ile mükemmel müşteri konforu ve deneyimi sunan en iyi seçimdir.Özel olarak tasarlanmış sağlam çerçeve yapısı, onu olağanüstü stabiliteye sahip bir masa haline getirir.Komple paket, masanızı taşımak ve korumak için yumuşak bir taşıma çantası içerir.Kullanımı kolay, Montajı için alet gerekmez.Masa Yüksekliği Ayarlanabilir : 24.4 "ila 33.4" (koltuktan yere yükseklik) ,Masa Boyutları : 72.8" Uzunluğunda (yüz beşiği olmadan) × 23.6 " Genişliğinde (yan kol dayanakları olmadan).Kullanımı : Masaj masası profesyonel terapi kliniklerinde,masaj merkezlerinde,salonda, sağlık kulübünde,güzellik salonunda ve evde yaygın olarak kullanılmaktadır.Tanıtımlar : Bu masaj masasını sizin için tavsiye etmekten mutluluk duyuyoruz.Özellikle 3 bölümlü katlama tarzında tasarlanmış, kolaylık sağlamak için katlanması ve açılması kolaydır.Ayrıca, katlanmış olan çok fazla yer kaplamaz space.It kabul edilen alüminyum alaşımlı çerçeve ile yüksek mukavemet ve iyi sertliktedir.Ayrıca, yüksek kaliteli PVC deri ve sünger malzeme de büyük yumuşaklık ve konfor sağlar.Bu masaj masasına uzanırken herhangi bir acı veya incinme hissetmeyeceksiniz.Taşınabilir ve kullanışlı!Gel ve dene!Özellikler : 1. 3 Bölümlü katlanır stilde özel olarak tasarlanmıştır2. Alüminyum boru daha sağlam ve güçlü mukavemet ve stabilite sağlar3. Aynı zamanda malzeme süngeri ile konfor ve yumuşaklık sağlar4. Katlanabilir tasarım, bu masayı yerden tasarruf sağlayan ve kullanımı kolay hale getirir5. Kanalları ve teminatları rahatlatabilir, zihninizi yenileyebilir ve hastalık ve baş dönmesini önleyebilir6. Vücudunuzdaki kan dolaşımını teşvik edebİlirözellikler : 1. Malzeme : PVC Deri ve Yüksek Yoğunluklu Sünger ve Alüminyum Alaşım2. Renk : Resim Gösterisi Olarak3. Boyutlar : (72. 83x23.62x33. 4)" / (185x60x84)cm (U x G x Y)4. Ağırlık : 33lbs / 15kg5. Ağırlık Kapasitesi : 496lbs / 225kg6. Alt tip : 3 Bölüm7. Yüz Beşiği Uzunluğu : 84" / 213cm8. Yan Kol Genişliği : 32" / 81cm9. Yükseklik aralığı : (24-32)" / (60-81)cmpaket İçeriği : 1 x masaj masası.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler