• Taze
BEOBEU G1 koltuk minderi Bellek Köpük Havalandırmalı Ergonomik Tasarım Tailbone Kuyruk Sokumu Ped için ofis koltukları,araba koltuk minderleri, tekerlekli Sandalye (18x16 inç)

BEOBEU G1 koltuk minderi Bellek Köpük Havalandırmalı Ergonomik Tasarım Tailbone Kuyruk Sokumu Ped için ofis koltukları,araba koltuk minderleri,

₺ 116.85
İşlenmemiş

Malların

Dikkatler : . 1.PE torba açıldığında ve bu yastık çıkarıldığında, hafif bir bellek köpüğü kokusu olacaktır.Kokuyu dağıtmak için lütfen serin ve havalandırılan bir yere koyun, 48 saat sonra koku kaybolur. 2.Bu yastık güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. 3.Poliüretan yanıcıdır, bu yüzden lütfen ateşten uzak tutun. 4.İyi bir kullanım deneyimi elde etmek için, yastığımızı ortam sıcaklığında 10℃~25℃ 'de kullanmanız önerilir, eğer 10℃' nin altındaysa ,başlangıçta biraz zor olacak ve klimadan veya vücudunuzdan artan sıcaklıkla daha yumuşak değişmeye duyarlı olacaktır, bu fiziksel bir fenomendir. 5.Bellek köpüğünün rengi yavaş yavaş sarıya döner normal bir fiziksel fenomendir ve vücudunuzu etkilemez. use.It yastığı her altı ayda bir değiştirmeniz önerilir. 6. Kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, lütfen kullanmayı bırakın ve kendi duruşunuzu ayarlayın.Bakım Talimatları : . 1.Bu Yastığın kapağı çıkarılabilir ve yıkanabilir.Lütfen fermuarı açın ve ihtiyacınız olduğunda temizlik için kapağı çıkarın.İç köpük yıkanabilir değildir. 2.It bazı kumaşların bellek köpüğüne yapışması normaldir. 3.Minderin üzerine içecek gibi başka sıvılar dökülürse, lütfen kuru bir bez veya kağıt havlu kullanarak hemen emerek katın kuru kalmasını sağlayın.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler